Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hány kilótól kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány kilótól kezdődik egy Férfi?

Figyelt kérdés
Sok minden számít ezen a téren, de most csak a súlyra szorítkózzunk!

2016. máj. 25. 13:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem vicc,mert ha egy szép,csinos nő kell aki figyel magára evidens,hogy a párjától is elvárja ezt,én így gondolom.
2016. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nyilván mellettem kissé hülyén nézne ki egy 100 kilós csaj, de nem azért, mert biztos nem látnám szépnek, csak 40 kiló a lány javára, na...abból jó nem sülne ki. A kisregényt meg köszi, jártam edzőterembe, fehérjét is szedtem, semmi, sőt. Nem akarod, nem kell elhinni, én megpróbáltam változtatni, nem csak rinyáltam.
2016. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Akkor nehogy kihagyj egy hetet is az edzésből, a végén még elhagynak!
2016. máj. 25. 16:12
 34/38 A kérdező kommentje:

A testépítés nem csak annyi, hogy figyelsz magadra.

Ez inkább egy extra dolog.

2016. máj. 25. 16:14
 35/38 anonim ***** válasza:
te meg nehogy elkezdd, még a végén vki észrevesz és akkor nem rinyálhatsz itt napokig a kilókkal.Nem első kérdésed.
2016. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Évek óta sportolok.

Az első kérdésem ezzel kapcsolatban.

2016. máj. 25. 16:19
 37/38 anonim ***** válasza:
Ja csak az más, hogy amíg egy férfinak rengeteget kell keményen edzenie, diétáznia, szigorúan figyelni a kajára hogy jó teste legyen ezzel szemben egy nőnek annyit kell tennie, hogy nem zabál annyit mint egy víziló meg néha fut egy kicsit.. van egy kis különbség
2016. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

60kg-tól nagyfiú

70kg-tól fiatalember

80kg-tól férfi

100kg-tól melák

2016. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!