Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi karikagyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi karikagyűrűt visel, biztos, hogy jó a házassága, hűséges természet? Egy férfi mikor hagyja el a karikagyűrű viselését?

Figyelt kérdés
(nem akarok elcsábítni senkit,csak kíváncsiságból kérdem)

2016. máj. 25. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
6 éve vagyunk házasok, a férjem nem viseli a gyűrűjét már évek óta, mert szűk lett rá. Ettől még hűséges, jó a házasságunk, jó férj és apa. Nem a gyűrű viselésén múlik ez.
2016. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elozo hazassgo van sem hordtam a gyurumet mert utalom az ekszereket, a jelenlegiben sem hordom es a ferjem sem, szimplan nem birjuk az ekszereket nincs relacio a gyuru hordasa es a huseg kozott:-))))
2016. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem hordjuk a férjemmel a gyűrűnket, mert nem bírtuk megszokni :) Szerintem ez önmagában semmire nem utal, butaság csak ebből következtetéseket levonni.
2016. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hordom, ha olyan helyre megyek. Férjem is. Mindketten a baleset - és elhagyásveszély miatt. Ettől még nem csaljuk egymást és nem is rossz a házasságunk. Erre nem lehet adni.
2016. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
inkább azon csodálkozok,ha még kb 20-30 év együttlét után is hordják a gyűrűt.. olyan hihetetlennek tűnik, h addig valaki hű legyen. (rossz példák a környezetemben)
2016. máj. 25. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
2 olyan ferfit is ismerek, aki gyurut hord (sot, egyikojuknek mar unokai is vannak) es a fiatalabb, feszesebb lanyokat a kocsijuk hatso ulesen vagy az irodai fenymasolon kepesek voltak megrakni, szoval a gyuru ABSZOLUT nem szamit, hogy valaki milyen ember! (az egyikojuk meg egy eskuvoi fotot is hordott maganal, ami a nyakaban figyegett a ceges belepoje mogott... ugh)
2016. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Munkahely függő is. pl a férjemnekem balesetveszélyes, így nem hordja. Sokáig mindig csak levette, és miután egyszer elveszett (szerencsére meglett), azóta inkább nem hordja magával.

Nekem ekcémás a kezem, és nem bírom elviselni. :(

2016. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!