Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lenézitek, magatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lenézitek, magatokban kinevetitek azokat a fiúkat, férfiakat akik nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Miért nézném le? Milyen jogon? Ők is emberek, nem ők tehetnek róla, hogy nekem spec nem jönnek be.

Attól még másnak ők fogják jelenteni a nagy Ő-t!!

2016. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem szokásom.

Egyszer-kétszer előfordult viszont, hogy valakin elmosolyodtam, mert kicsit viccesen nézett ki. De általában nem nézem le és nevetem ki, azokat akik nem tetszenek.

Sőt néha még el is képzelem őket más hajjal, vagy ruhával, hogy úgy hogy néznének ki.

2016. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért, mert nem tetszik? Nem. De ha a viselkedésével okot ad rá, még messziről kerülöm is.
2016. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ~OnLány~ ***** válasza:
65%
Ilyenre még sosem gondoltam.
2016. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Miért is kéne ezt tennem?

Semmi okom nincs rá.

Vagy neked ez valami fétis lehet, vagy miért kérdezel ilyen hülyeségeket?

2016. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem kell mindenkinek tetszenie. Engem elég nehezen fog meg egy férfi, de ez jól is van így. Ettől miért néznék le mást? Az a normális, hogy nem tetszhet mindenki mindenkinek. Nem is értem, hogyan fogalmazódott meg ez a kérdés.
2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem nézem le őket. Nem jönnek be,és? Attól még lehetnek abarátaim
2016. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Lol nem. A mások iránt mutatott tisztelet nem azon alapszik, hogy kinek a farkára ülnék rá szívesen :D
2016. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért tenném? Miért röhögnék ki bárkit azért, mert esetleg a sors nem túl előnyös külsővel áldotta meg? Arról nem is beszélve, hogy az nem jelenti, hogy ronda, hogy nekem nem jön be... Calvin Klein fehérneműmodellek, testépítők sem vonzanak úgy pl.
2016. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!