Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki utál engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki utál engem. Nemsokára szülinapja lesz. Tehetnék valamit az ügy érdekében, hogy újra legalább beszélőviszonyban lehessek vele, vagy esélytelen? 28F

Figyelt kérdés
A nyarat külföldön töltötte, és ez volt az egyik oka, hogy alig beszélgettünk, vagy csak veszekedtünk. Ősszel letiltott facen is, emailre nem válaszol. Karácsonykor küldtem neki egy kis apróságot, de nem reagált semmit rá, ahogy az újévi SMS-re sem.
2016. máj. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén. Már az első után se kellett volna nyomulnod.
2016. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Valószínűleg zaklatásnak veszi.. Nem te kellesz neki
2016. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Hagyd a francba, minek akarsz másokat zaklatni?
2016. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy az élő példa arra,hogy vannak olyanok akik csak a halálos fenyegtésből értenek.
2016. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem zaklatni akarom, de azt megelőzően, több mint 2 éven át lényegében napi szinten tartottuk a kapcsolatot, jópárszor találkoztunk is, fontos volt nekem, és most is hiányzik.
2016. máj. 7. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
oké. most az a helyzet, hogy ennek vége, és mással kell megtalálnod a boldogságot.
2016. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!