Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új fáj a szívem, hogy megőrülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új fáj a szívem, hogy megőrülök. Mit tehetnék? 20F

Figyelt kérdés

Múlthéten azt mondta, hogy próbáljuk meg. Döntés elé állítottam, mondtam, hogy vége mindennek vagy próbáljuk. Erre mondta, hogy próbáljuk. Egyszer próbáltam vele másnap találkát szervezni, nem tudott jönni, azóta nem ír. A döntés előtt 2 hétig alig beszéltünk, előtte imádott, odáig volt, megmondtam neki, hogy megkedveltem és megváltozott. Ma is próbáltam felhívni, nem vette fel, aztán látom facebookon, hogy kommentelget.

Ennyire még sosem fájt a szívem.. Szabályosan nyilall bele. Annyiszor átvert már, mégsem vagyok képes neki nemet mondani, mert szerintem beleszerettem, előtte sosem voltam még így. Mégis le sz a r engem, hiába azt mondta, hogy próbáljuk meg. Nagyon rosszul vagyok, 3 hete csak én próbáltam találkát szervezni, 5x nem felelt meg neki. Nyilvánvaló, hogy játszik velem, józan ésszel már rég kidobtam volna, de nem tudom, mert nagyon hiányzik. Hiába írok, hiába hívom, mindig van kifogás vagy nem nézi meg vagy nem veszi fel. Túllépni sem tudok, 3 hete próbálok, de nem megy. Többen elbeszélgettek már velem és mondták a szent szöveget, de semmi hatása nem volt. "Légy férfi, lépj túl rajta." "Állj már ki magadért." Nem megy.. Túlságosan megszerettem és nem tudok mit csinálni. Mit csináljak már?


2016. máj. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Komolyan. Szenvedjél, aztán érezni fogod, hogy nem annyira gáz, az élet nem állt meg, a Föld forgása is megy tovább, a Nap is felkelt, minden ugyanaz, csak te lettél egy tapasztalattal gazdagabb. Csak kitartás kell.
2016. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töki csörögj rám elviszlek egy olyan buliba ami kijózanít jelen állapotodból.Helyrerakjuk azt a kis rakoncátlan szívecskédet:)
2016. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hívtak buliba, de ebből csak az lenne, hogy a földig innám magam és jövőhéten buknék 3 tárgyból.
2016. máj. 20. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Áh nem kell annyira befeszülni barátom ,hidd el újból vadászt faragok belőled:D
2016. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy nem voltam eddig sem vadász. Ő kezdeményezett nálam, és így viselkedik..
2016. máj. 20. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők, akik képesek játszani mások érzéseivel. Eljátszák az aranyos, kedves, bájos kislányt, aztán meg egyszercsak megváltoznak dolgok. Én is megjártam már és voltak rossz testi tüneteim is. És én sem hallgattam az eszemre és a józan tanácsokra, mert az érzéseimet nem tudtam befolyásolni.


Első körben mindenképpen azt javasolnám, hogy ezt a szívbenyillalást akadályozd meg. Ez egy elég súlyos dolog lehet. Ha következőleg is ilyen nőt fogsz ki, akkor mi lesz veled? Szerintem menj el szépen a háziorvosodhoz, mond el, hogy milyen tüneteid vannak, arról is beszélhetsz hogy szerelmi bánat váltja ki. Ez nem játék, ha a szíved nyíllal. Lehet az előjele valamilyen más betegségnek is.


Azt is megtehetnéd, ha ez a lány ennyi problémát okoz neked, akkor ne legyél többet a játéka. Vágd el magad tőle, facebookon se lásd. Nekem is volt egy lány az életemben, akit nagyon szerettem, egy ideig kölcsönös volt a szerelem, majd megváltoztak a dolgok. A facebookos tevékenységei olyan nagy hatással voltak rám, hogy teljesen kiborultam tőle már órákra. Végül úgy lett könnyebb, hogy megszakadt köztünk minden kapcsolat. És be kellett látnom, hogy ez számomra azért volt jó, mert így nem mentem tönkre. Utána is bánkódtam persze még, de nem voltak ilyen heves tüneteim már.


A másik dolog meg az, hogy kezdj el ismerkedni, ismerj meg más lányokat is. Lehet rájönnél, hogy ez a valaki, nem is volt olyan különleges és mást is tudnál ugyanúgy szerezni. Lehet más viszonozná is az érzéseidet.

2016. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy lenne már különleges? Aki ilyen gyerekes, hogy belevág egy kapcsolatba, majd továbbra is bagózik a "pasijára" az egy féreg.. Azzal is tisztában vagyok, hogy akkor is ilyen lenne, ha talán összejönne normálisan is a kapcsolat.

Ő kezdeményezett, ő akart találkozgatni, elérte ezeket, azt is, hogy megcsókoljam, pedig nagyon noszogatni kellett érte, aztán megkedveltem, beismertem ezt neki és bagózik rám azóta. Az ilyen milyen ember? Nem érdemli meg, hogy szeressék, pedig az ő állítása szerint ő jó ember.

2016. máj. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!