Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján milyen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján milyen ember lehetek? Ismeretség nélkül kérdezem a leírás alapján.

Figyelt kérdés

Kívülről minden más mint belülről.Nem én írtam, hanem összeírattam a legjobb barátommal, mert ő jobban ismer.


"Laza vagy, de közbe halál komoly.Azt tetted hogy érzéketlen vagy és nem törődöm senkivel, pedig barátaiddal törődsz. Sokat csalódtál, nem foglalkozol mások véleményével, ha valaki kárt okoz, akkor azt tízszeresen kapja vissza. Könnyen ismerkedsz, de a barátai körét nem bővíted, s a barátaid sem hagyod el. Vágysz a tiszteletre, amit meg is kapsz. Büszkeséged miatt a barátaidon kívül képes vagy minden más embert eldobni, ha a helyzet úgy kívánja, hatalomvágyad van.Az olyan érzéseket mint szerelem, szeretet nem érzed senki iránt, legalábbis ezt állítod, de azért a szexet nem veted meg a nőket csak húsként kezeled, ez akarod elhitetni, valójában vannak érzéseid, csak félsz megnyílni.A családod fontos számodra, bár ők a rendes oldalad ismerk, úgy mint én. Mások előtt felvágsz minden áron.Azt hiszed minél több nőt fektetsz meg, annál nagyobb tisztelet kapsz, pedig nem azért kapod, hanem azért mert jó ember vagy, csak nem ismernek."


2016. máj. 26. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy horoszkópból másoltad ki, vagy valami nő magazin személyiségtesztjéből?
2016. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ok, bocsi, elolvastam az első két mondatot is azóta... :)
2016. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nos, skypeon kaptam meg mikor megkérdeztem.. Nem muszáj elhinni. Csak válaszolj rá.
2016. máj. 26. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek aki keresi az útját -csak nem találja.

Későn érő típus,aki szexel és nem szeretkezik,-aki olyan falakat húz maga köré,hogy saját maga sem tudja ledönteni.

Röviden és tömören.

2016. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tipikus szarrágó hülyegyerek lehetsz.



"Azt tetted hogy érzéketlen vagy és nem törődöm senkivel, pedig barátaiddal törődsz"

"szarok én mindenre " - aztán közben mégsem.

Magyarán hazudsz, még magadat is becsapod, és arcoskodsz ezzel.


" ha valaki kárt okoz, akkor azt tízszeresen kapja vissza"

Agresszív vagy és bosszúálló


" Vágysz a tiszteletre, amit meg is kapsz"

Ráadásul beképzelt és nagyképű is. Ki, és mi alapján tiszteljen téged? Tisztelni a szüleid, a példaképeid szokás, nem a barátaid, veled egyenrangú embereket. Egyszerűen pofátlanság azt képzelni, hogy másoknál jobb vagy.


"Büszkeséged miatt a barátaidon kívül képes vagy minden más embert eldobni, ha a helyzet úgy kívánja, hatalomvágyad van."

Mondom én, hogy szarrágó hülyegyerek vagy. Nem törődsz senkivel, csak magaddal.


"de azért a szexet nem veted meg a nőket csak húsként kezeled, ez akarod elhitetni, valójában vannak érzéseid, csak félsz megnyílni."

Írtam már, hogy arcoskodsz és hazudsz magadnak is ugye? Na ugye...


" Mások előtt felvágsz minden áron.Azt hiszed minél több nőt fektetsz meg, annál nagyobb tisztelet kapsz, pedig nem azért kapod, hanem azért mert jó ember vagy, csak nem ismernek."


Fú, micsoda szimpatikus embernek tűnsz.


A leírás alapján tipikus tróger kis majom vagy, akit körberöhögnék, ha találkoznánk. És nem hiszem, hogy a seggnyaló barátodon kívül bárki is tisztelne ezzel a sz/rházi magatartással.

2016. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

#5 - Uh a válaszodra tuti kiveri...-esküszöm erre elélvezett!

Kóbor kutyát' etettél.

2016. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na utolsó, ezt most őszintén nem értem :D
2016. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én értem,gondolom vannak akik provokálni akarnak egy kérdéssel és az izgatja őket ha jól leszólják,lebunkózzák érte...

Kérdezőnek meg annyit,hogy szerintem csak fantáziálsz,nem volt neked még nőd egy sem -esetleg felfújható.

2016. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ultra gáz ember az illető. Menekülni kell az ilyenektől. Csak sük kretén lány bedől a mézes-mázos szövegeknek.
2016. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán a leírás alapján: Azt mondanám, hogy téves a megállapítás, hogy jó ember vagy csak nem ismernek. Akiben hatalomvágy van az csak elhiteti a barátokkal és a családdal, hogy velük nem bánna úgy mint másokkal teszi, de a kifelé mutatott énje az igazi és ha úgy adódik a helyzet az állítólagos barátok is pont olyan könnyen eldobhatóvá válnak mint bárki más.
2016. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!