Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Nem veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nem veszitek észre, hogy saját magatokat tartjátok ördögi körben?

Figyelt kérdés
Sok férfi sír, gyűlölködik, búskomor, utálatos, mert nem érzi, hogy törődnének velük a nők. Viszont pont az ilyen viselkedési formák eredményezik azt, hogy nem vagytok vonzóak a nők számára. Nektek kell megtennetek az első lépést, és úgy is vidámnak illetve önfeledten boldognak lenni, hogy az élet kisceszett veletek genetika ügyileg és a nők nem vesznek észre titeket. Én egyáltalán nem vagyok se jóképű, se izmos, nincs sok pénzem se, de mióta nem érdekel mások véleménye és a hangulatomat nem az határozza meg, hogy van-e pénz vagy társ az életben, azóta sokkal boldogabb vagyok, ez meglátszik a kisugárzásomon, és ezzel egy csomó nő figyelmét magamra vonom. Csak mosolyogjatok!
2016. máj. 26. 23:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, a nőknek nem izmos, jóképű férfi kell, hanem olyas valaki, aki meg tudja őket nevettetni és aki mellett biztonságban érzik a lelküket. Még akkor is, ha ezt ők nem vallják be, és jönnek itt a nagy "izmos, sportos, jóképű" ideáikkal. Az a helyzet, hogy még ők sincsenek ezzel tisztában... :D
2016. máj. 26. 23:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Senkise úgy kezdeményez egy lánynál hogy ezeket mutatja, pl én nem függök kapcsolattól, vannak céljaim, voltak nőim stb.
2016. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

A "kérdés" most akkor nem neked szólt.

2016. máj. 26. 23:32
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Szép dolog az, amit írtál kérdező, ezt így kellene csinálnia minden férfinak, illetve akár önkéntesen is pár hónapra katonaságban dolgoznia, erről lehetne mesélni.

Nőként mondom, hogy az Olcsó nők elégednek meg csak a vigyorgó jánosokkal, emellé kell még egy kis biztonságérzetet is adni egy-egy okosabb, de nem kihasználós nőnek.

2016. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Szerintem a katonaság többet árt az ember lelki világának, mint amennyit használ. Egy jobb világban nem is létezne katonaság.

2016. máj. 27. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Imadom a katonadumat mindig, foleg azoktol az oregektol, akik azt hiszik, h attol jobb lesz a ferfi, mikozben szar alakok lettek ok is. :D akkor mar inkabb egy kuzdosportra mennek el, ahol belem vernek szo szerint a fegyelmet, meg a tiszteletet jobb esetben es meg haszna is lenne.


A kerdesre: Tarsdalmi elvaras miatt erzik foleg rosszul az emberek magukat, mert mindenhonnan ez arad h parban kell lenni es ha erolteti az ember akkor abbol jo nem sul ki sztem.

2016. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem leszek vidám, nyalizós, jóindulatú, közvetlen, emberséges, érzelgős pasas non-stop csak azért, hogy végül focilabdaként belém rúgjatok. Így is próbáltok rugdosni, úgy veszem észre, csakhogy amíg kőből vagyok, elutasító és rideg, addig nem túlzottan tudtok meghatni semmivel sem. Nem teszem kockára az önérzetemet egyetlen alattomos, sunyi, hazudozó, kétszínű nőért sem, mert bizony mind azok vagytok.
2016. máj. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Tehát, te most ezzel mindenkit általánosítasz. Vagy te és vannak a többiek. Ezt úgy nevezik, hogy hamis dilemma. Nézz után. Így még vitába se lehet bocsátkozni veled, hiszen azt, sem tudod azt hogyan kell. Te a férfiak 10%-át írtad le. És a maradék 90%?


Egy dologban egyet értek. Katonaság felesleges. Alapból nem mindenkinek van olyan fizikuma hozzá, és akkor minek is erőltessük, ha inkább a természettudományokban jeleskedik? Fejlessze magát ebben és fedezzen fel a világnak új dolgokat. Amúgy a katonaságba pont abban az életkorban vitték el az embereket amikor az agyi tevékenységed a legmagasabban volt, tehát lehet sok felfedezéstől fosztották meg a világot.

2016. máj. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
na napi macsó pucimágnes megmondóember megjelent. Már vártunk.
2016. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy kérdező, jár a keksz! :)
2016. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!