Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy találhatnék meleg pár...

Hogy találhatnék meleg pár albérlőket? Nem azért mert én is az lennék, hanem ismerősi körben az ilyen párok sokkal megbízhatóbbak, de ők saját lakással rendelkenek, baráti körük is.

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lennének megbízhatóbbak? Ugyanolyan emberek. Ugyanúgy találsz köztük is rosszat és nem melegek között is jó embert.
2016. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én így gondolom hogy megbízhatóbbak. Sokan kutyast nem akarnak meg gyerekest. Nekem meg a fiu lany parokbol van elegem. De haa beleirom hirdetésbe hogy meleg párnak akkor lehet félreértenék és sexhirdetésnek gondolnák
2016. jan. 10. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat igen, eléggé olyan szaga lenne. :-)


A kutyás és kisgyerek gondban van logika. A hetero vs meleg dologban viszont semmi.

2016. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előző lakok me a mostani is hetero pár sok gond volt velük a nőkkel főleg
2016. jan. 10. 14:43
 5/5 anonim válasza:
Melegeket megcélzó portáloknál és magazinoknál érdeklődj hogy van ilyesmi hirdetés lehetőség. Nem is kell megmondanod hogy melegeket keresel, mert ezen esetekbe csak melegek felé jut a hirdetés kb.
2016. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!