Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Nem veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nem veszitek észre, hogy saját magatokat tartjátok ördögi körben?

Figyelt kérdés
Sok férfi sír, gyűlölködik, búskomor, utálatos, mert nem érzi, hogy törődnének velük a nők. Viszont pont az ilyen viselkedési formák eredményezik azt, hogy nem vagytok vonzóak a nők számára. Nektek kell megtennetek az első lépést, és úgy is vidámnak illetve önfeledten boldognak lenni, hogy az élet kisceszett veletek genetika ügyileg és a nők nem vesznek észre titeket. Én egyáltalán nem vagyok se jóképű, se izmos, nincs sok pénzem se, de mióta nem érdekel mások véleménye és a hangulatomat nem az határozza meg, hogy van-e pénz vagy társ az életben, azóta sokkal boldogabb vagyok, ez meglátszik a kisugárzásomon, és ezzel egy csomó nő figyelmét magamra vonom. Csak mosolyogjatok!
2016. máj. 26. 23:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A noket nem erdekli milyen vagy lehetsz macso meg stb ugy is azt akarjak elerni hogy becsicskulj nekik.
2016. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"na napi macsó pucimágnes megmondóember megjelent. Már vártunk"


Nem várok lányoktól levelet... :D Ha mégis kapnék, nem válaszolok rá, mert nem keresek párt.

2016. máj. 27. 11:51
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Na igen... Aki eleve gyűlölettel fordul a nők vagy akár a férfiak felé, az hogyan is akar társat? A kutyának sem kellene olyan férfi, aki eleve úgy áll hozzám, hogy úgysem maradunk együtt és elégedjek meg ezzel a lesz a rom stílussal. Szóval sok igazság van a kérdező gonddolatmenetében. De istenem... Maga alatt vágja a fát, aki így gondolkodik.
2016. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha úgysincs konkrèt kèrdès akkor vèlemènyezek nőkènt! :)

Gondolom a kèrdező költői kèrdèse indirekt válasszal segìtsèg akar lenni, ès az egyèb válaszokból nem dicsekedèsnek èrzem.

Ès támogatom. A pasijaim nagy arányban csúnyák voltak. Ill más mondta őket csúnyának, amikor èn már "elfelejtettem" hogy azok voltak. Volt bennük varázs.

Az a varázs, ami nem akkor gyúlt lángra amikor hódìtani próbált, hanem más dolgokról beszèlt.

Volt sok udvarlóm akik tettèk a szèpet, de mögöttes tartalom annyi volt, hogy kètsègbe van esve. Hát nem ágyas-pszihológusa szeretnèk lenni a pasimnak.

Volt egèsz helyes is, de a mèrhetetlen önutálat mellett ELVÁRTA hogy szeressem. Ez ha jobban belegondolok akkor sèrtő. Elèm rak egy általa kupacszarnak vèlemènyezett valamit, hogy nekem az jó lesz...nagyon kiforgatva ennyi. Azok a mobdatok ilyenek mikor ezzel akarnak osmerkedni:

Engem nem szeret senki, nem vagyok jó senkinek de legalább te szeress engem.

Minden mondatnak van tudat alatti èrtelme.

Van olyan is h tènyleg nem helyes de nyilvánosan húzza le magát, hogy "nem kellek a kutyának se" hát ki az a valamire való nő aki a kutya alatt akar lenni? Èrtem èn h foedìtott pszihológiát akar játszani na de ìgy?

Volt igen olyan pasim aki tènyleg külső miatt nem talált barátnőt, közel 30èvesen ha volt 1-2. egy baráti társaságban ismertem meg, nem keresett senkit mert beletörődött v mittudom èn. Nem bìrtam róla levenni a szemem( tènyleg nem volt mèg átlagos se külsőre) Szègyelltem is magam h mièrt nyomulok. Olyan energia sugárzott belőle, hogy eszmèletlen.

Pl itt a hetessel nem járnèk sose. Mert lehet, hogy nem helyes, de akinek ilyen vèlemènye van a nőkről...bár azt sem tartom kizártnak h a hetes a provokáló energiavámpìr! Az apaságitesztes meg a hódìtóbikás...

De a kekszest adom :D

2016. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!