Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátomnak más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátomnak más tetszik?

Figyelt kérdés
Elszólta magát a barátom, és azóta akármit mond tesz, csak az jár a fejemben, hogy nem csak én tetszek neki. Várjak, bizonyitsak hogy jó neki velem?
2016. máj. 27. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint bejön neki más csaj is?Ha csak külsőre,az nem akkora tragédia szerintem.

Több éve vagyok kapcsolatban és bizony nekem is van olyan,hogy látok egy pasit és külsőre bejön.De ennyi.Nem gondolom tovább a dolgokat,nem megyek oda hozzá ismerkedni vagy valami..Mert van barátom és őt szeretem,vele akarok lenni.Tudom,hogy neki is van hogy bejön más is külsőre.De nem gondolom,hogy ez ekkora tragédia lenne. Nyilván ha közeledik is a másikhoz és érzelmeket is táplál,akkor rosszul esne és valószínűleg szakítanék.

2016. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a barátodnak más is tetszik,amikor most a szerelemtõl vaknak kellene lennie én nem maradnék mellette.Rosszul fogod érezni magadat mindig, mert megfelelési kényszerbe fog téged szoritani.Mindig keresni fogod,hogy mit tegyél,hogy szeressen és kizárólag te legyél neki jó.
2016. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megfelelési kényszertől tartok én is, de teszek ellene. Ha azt veszem észre, hogy közeledik a másikhoz, akkor tényleg nem sok jövőnk lesz..
2016. máj. 27. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent? Egyetlen lány, vagy épp egy szembejövő csinos lány?
2016. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Más IS tetszik, van ilyen. Nagyon fiatalok lehettek még, és az ösztönös keresgélés benne van az emberben. Mindenkiben benne van, csak van aki kimondja, van aki nem.

Az én párom is megnézegette még a lányokat a kapcsolatunk elején, de engem nem zavart, mert így legalább el tudta dönteni, hogy tényleg én kellek neki. Persze bennem is volt némi féltékenység és bizonyítási kényszer, de úgy voltam vele, hogy még most derüljön ki, ha mégsem én kellek neki. Végül mégis csak én lettem a felesége (immár 15 éve) és lehet lett volna neki nálam csinosabb nő, de engem választott és volt lehetősége eldönteni, nem lett belekényszerítve semmibe. Vakságot azóta sem esküdtünk, de mindketten tudjuk, hogy a külső nem minden. Kimerem jelenteni, hogy mindketten jól nézünk ki, de nyilván vannak nálunk szebbek is. Attól mondjuk gutaütést kapna, ha nála szarabb kinézetű hapi tetszene meg, én is viszont, de ilyen nem fordult elő.

2016. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem abba nincs semmi,ha pl megnéz az utcán vagy akárhol lányokat..és pl xy lány bejön neki,azaz tetszik neki...mert attól h veled van együtt még nem vak,tetszhetnek neki csajok!De az más kérdés,hogy pl Piroska tetszik neki,régóta és csak ő..azaz 1 lány rajtad kívül!

De remélem tudod,hogy ha menni akar/na hagyd menni

2016. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!