Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondtam a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam a barátomnak, hogy nem tetszik nekem, hogy nem tisztel engem, és nem kezel úgy, ahogy az elején, erre pedig azt mondta, hogy nem tud?

Figyelt kérdés
Megpróbálom idézni... Azt mondta, hogy hogyan tiszteljen egy magamfajta gyáva, kétszínű ri--ncot? Nincs bennem már semmi, csak egy másikat hátbaszúró tartás nélküli nő vagyok, és talán jól el kellene vernie, mert akkor észheztérnék. Ha nem szeretne, igazából rám sem nézne, mert a magamfajtáknak szájába pénzt kell gyűrni az aktus után, és (mivel akartam már öngyilkos lenni) azt is mondta, hogy lehet jobban jártam volna én is, ő is, meg a világ is hogy eggyel kevesebb van a magamfajtából. Mi ütött bele?!
2016. febr. 1. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Előbb nézz tükörbe. Lehet hogy igaza van. Csakis ezután keresd a másikban a hibát.
2016. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ezek komoly dolgok, vajon miért mondhatta ?! Ezen gondolkozz el!


(De van aki úgy tartja hogy az ilyet csak egyszer kell megverni mint a kutyát utána tudja hol a helye...De élet az ilyen hogy vkivel ezt kell tenni hogy megjöjjön az esze? NEM! )

Sajnálom a barátodat!

2016. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez alapján nyilvánvaló, hogy nagyon komoly problémáitok vannak.


>Mi ütött bele?!


Ezt csak te tudod és/vagy ő. Amit leírtál, az csak egy késői tünet, nem maga a probléma.

2016. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve ha ilyet mondana valaki akkor valoszinu otthagynam de azert elotte elgondolkoznek es megkerdeznem hogy mire alapozza ezeket?
2016. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haha nekem volt egy bántalmazó kapcsolatom, eleinte hős szerelmes volt, majd első ütése után szakítottam de fenyegetés sok volt, az is ilyeneket handabandázott. Aztán kiderült hogy mivel egyszer azt mondtam a barátnőmnek nem tudom hogy szeretem e őt (kezdett gyanús lenni hogy egy hülye), utána durvult be főleg. Meg tesóm is bekavart irigységből.

Remélem azóta otthagytad mert beteg. Ja az én exemnek az apja is verte az anyját.

2020. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!