Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátkoznál szimpatikus, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkoznál szimpatikus, szép és kívánatos nővel? Vagy inkább kerülnéd?

Figyelt kérdés
Max. barátkozás lehetne belőle, ebben az esetben inkább kerülnéd vagy barátkoznál vele?
2016. máj. 27. 15:22
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Van elég barátom így is.
2016. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ha csakis "barátságrol", lehetne szó, akkor én egy jó nőt, inkább kerülnék...Semmi kedvem sem volna ugyanis ahhoz, hogy egyoldalu szerelemmel, vagy szexuális vággyal bonyolítsam az életemet...
2016. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem barátkozom nőkkel. Van már épp elég ember, ki lelki szemetesládának tart. Nem kell még1.
2016. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozom nőkkel, egészen más céljaim szoktak lenni velük :-P
2016. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

AKit kívánok, azzal semmiképp nem barátkoznék.....Minek nehezítsem meg az életem?

Eleve egy barátság akkor barátság,ha mindkét fél baráti érzelmeket táplál egymás iránt....nos,én egy számomra vonzó, kívánatos lány iránt nem tudnék barátságot érezni, szóval innentől kezdve a kapcsolat sem lenne baráti az én érzéseim vagy vágyaim miatt.

2016. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maradsz a kinos baratzonaban vagy kerulom? Szerintem eggyertelmu? Minek legyek a baratja? Hogy nekem sirja ki azt hogy kihasznaltak es azt hogy nem tud maganak nor.alis part talalni? Aa koszi sohanem!
2016. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jó érzés vele barátkozni, akkor miért ne. Ha rossz érzés, kínos, akkor meg nem. Én barátkoznék szívesen, de az tényleg csak barátkozás lenne, közben persze keresgélnék más nőt kapcsolatra.
2016. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha értelmes, és jól érzem magam vele, akkor miért ne? legalább a feneke/melle emlékére tudok játszani este az ágyban magammal :D
2016. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!