Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő valakivel, hogy sose tudta elfelejteni az illetőt?

Figyelt kérdés
Hiába kezdett új életet, szakítoott meg vele minden kapcsolatot, hiába ismerkedet még se tudta elfelejteni.
2016. máj. 27. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem inkább az okoz problémát, hogy mindenkit teljesen elfelejtek. A nevük sem marad meg, nem hogy az arcuk...
2016. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

örülnék, ha velem is megtörténne hogy egyszerűen csak elfelejtem.

pedig kellően elfoglalom magam egész nap.

2016. máj. 27. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelen! És elég lehangoló dolog, hogy így kell még leélnem X évet...Ráadásul amilyen szerencsés vagyok tuti sokáig fogok élni, csak hogy minél tovább szenvedhessek...:(
2016. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló teljesen így érzem én is. :(
2016. máj. 27. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked mi a történeted úgy nagy vonalakban? :(
2016. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemet nem tudom elfelejteni. Nem telik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe, 4 éve nem tudok róla semmit
2016. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Eddig 3 kapcsolaton vagyok túl. Az ex barátaim iránt már nem érzek semmit, de a tudat, hogy az életem részei voltak valamikor, örökké megmarad. Azt nem lehet elfelejteni, hogy kikkel jártál. (Kivéve, ha valakinek rengeteg kapcsolata volt, de az más téma.)

Viszont van egy férfi, aki iránt hiába próbáltam megölni az érzéseimet, nem ment. Még mindig szeretem. Lehet, hogy tudnék élni nélküle, mással családot alapítani, stb., de örökké az életem része lesz az emlékeim miatt. Remélem, hogy egyszer majd közös útra terelődik az életünk.

2016. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Ezt már leírtam vagy százszor, sosem reagáltak rá, biztos hülyeség, de neked is elmondom:


A felejtés útjában a felejteni akarás áll.

2016. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jelen, de én azt mondom, nem is felejteni kell igazán, hanem tanulni általa, végiggondolni, ha valami nem volt jó, és fejlődni, ami jó volt, arra meg tovább lehet építeni, és szép emlék, akkor is, ha vége. Én még arra is emlékszem, hogy oviban melyik kisfiú tetszett nagyon, és soha nem akart velem játszani, de mikor páros mondókás-éneklős körjáték volt, az óvónénik párba osztottak minket. Az oviból ballagás óta nem tudok róla semmit, mert másik iskolába vitték, mint engem, azóta már 30-as vagyok. Igen, voltak kellemetlen tapasztalásaim, élményeim, szakítások, reménytelen reménykedések, de mind adott hozzá valamit az életemhez, vagy tanultam belőle, vagy hajtott előre, vagy leromboltam egy falat általa... stb. :-) Próbáld meg így felfogni, nem kell felejteni, építsd be az életedbe. Minden tapasztalás téged segít, még ha kellemetlenül érint, akkor is. Tudom, ezt senki nem hiszi el, amikor éppen fáj, olyankor nehéz hinni, de így van.
2016. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen
2016. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!