Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem őt keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem őt keresem másban, hanem csak az ilyenek tetszenek?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogyha látok egy férfit, aki hasonlít az első barátomra, az megtetszik. Lehet, hogy megtaláltam azt a típust, aki bejön nekem?

Azért kérdezem, mert nem akarom, hogy az legyen, hogy mindenkiben az első barátomat keresem.



2016. máj. 28. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét verzió lehet. Kérdés, hogy te adnál-e még esélyt kettőtöknek, ha úgy alakulna, vagy teljesen túl vagy azon a kapcsolaton.
2016. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a típus?
2016. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehetséges. Lehet, hogy alapból is tetszett az a bizonyos típus, csak a barátod volt az első, akinek a hatására ezt realizáltad. Az is lehet, hogy a barátod annyira bejött neked, hogy az ő típusát favorizálod most. Szerintem ez a kettő oké. Azt, hogy őt keresed-e még másban, csak te döntheted el. :) Függ attól, hogy hogyan zártátok le a kapcsolatotokat, mennyiben tettek rád benyomást ennek a típusnak a jegyei, hogy be-e tud jönni olyan valaki is, aki homlokegyenest "kiesik az ízlésedből" stb. Csak egy kis önvizsgálat kérdése. Ezt a kérdést egyébként sokan elhanyagolják, pedig simán rá tud menni egy kapcsolat arra, hogy valaki tudat alatt is a volt szerelméhez hasonlítgatja az aktuálisat. Szóval mielőbb gondold végig, és ha szükséges, akkor gyomláld ki magadból ezt a tudattalant keresést. Ha meg nem, hát...akkor sok szerencsét a következő kapcsolatodhoz.:)
2016. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!