Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak addig foglalkozik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak addig foglalkozik velem, amíg elérhetetlenek hisz? N

Figyelt kérdés

Megismerkedtem kb. 1,5 éve valakivel, ő 36 éves. (Én 26 éves vagyok.)Azóta megy a huzavona. Azért teszem fel a kérdést, mert egy kívül álló tisztábban lát.

Komoly kapcsolatot akar, udvarol, ha kedves vagyok, közömbös. Ha rájön, hogy elveszíthet, nem foglalkozom vele, kerülöm, megbánja, elérzékenyül, közeledik. Nincs köztünk szex. Nem nyomul. Csók volt csak. Belefáradtam, felajánlottam a barátságom, ezzel végig sértettem, akaratlanul.

Nem látom rajta, hogy egyszer fel fog nőni, hogy meg akar változni. Úgy érzem nincs mire várnom, ő már sose változik. Én kevés vagyok ahhoz, hogy megváltozzon. Olyan, mint egy nagy gyerek. Rosszul ítélem meg?


2016. máj. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

"Nem látom rajta, hogy egyszer fel fog nőni"


Mind a ketten gyerekek vagytok ezzel a játszadozással. Megérdemlitek egymást.

2016. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játszmázás folyik már a legelején. Ebből semmi jó nem fog kisülni. Lehetnek jó pillanatok, órák, de nem éri meg.
2016. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én nem játszmázom. Ha ő közömbös, én se foglalkozom vele, mi mást tehetnék? Aztán ő jelentkezik persze. Valójában tényleg kialakul egy játszma, de ezt ő irányítja, nem én dobom a kockát. Így alakult.
2016. máj. 28. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Részt veszel a játszmában, tehát te is csinálod. Amennyiben zavar téged ez a helyzet, akkor lezárod és kész.
2016. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A játszma fenntartásában te is benne vagy a passzivitásod ellenére...

A helyedben kilépnék, de te úgysem fogod megtenni, mert a pasitól való szenvedés eljátszása a pávatánc része.

2016. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó játék hülyegyerekeknek 😆 😍
2016. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!