Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális hozzáállás?

Figyelt kérdés
a haverom kijelentette hogy neki nem az ideálja a barátnője és nem is feltétlenül tartja jó csajnak, de nagyon aranyos lány és szereti őt és bízhat benne, hogy biztosan nem csalná meg, meg okos és jó vele a szex...
2016. máj. 29. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális hozzáállás.
2016. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem a külső, hanem értékrend alapján döntött. Ez oké. Ha d*gni keres valakit, akkor egy jó csajt választ.


Viszont az elég érdekes, hogy nem tartja jó csajnak... Akkor lehet, hogy nem szerelemből választott, hanem tudatosan. Ez nem egészséges sem a lánynak, sem a pasinak.

2016. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem normális hozzáállás!


A DE szócska miatt tagadás az egész és hazugság az ő kijelentése:


1. " neki nem az ideálja a barátnője és nem is feltétlenül tartja jó csajnak,"


2. "nagyon aranyos lány és szereti őt és bízhat benne, hogy biztosan nem csalná meg, meg okos és jó vele a szex.."


Kicsit ellentmondásos az egész! Ha valakihez nem vonzódunk, akkor hogy lehet jó vele a szex? D..gni biztos jó, mert ingyen p..na. Ilyen negatív és rosszindulatú véleménnyel lenni arról, akit állítólag szeret, eléggé gáz és mind a kettőjüket becsapja a kis ámítással!

2016. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Normális. Az egyik legjobb barátom is azt mondta a barátnőjéről, hogy nem az ideálja külsőre, de belsőre pont olyan, mint amilyen anyát el tudna képzelni a gyerekei számára.


24/F

2016. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok a barátnőmmel, sőt a haveri körömben kb. mindenki.

Szerintem normális hozzáállás.

2016. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Persze, aki azt mondja, hogy normális, az oké, de aki ellentmond ennek, az már le van szavazva.


Micsoda hozzáállás!

2016. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel baj, csak mondjuk a barátnő előtt annyira ne hangoztassa, mert rosszul eshet neki.
2016. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os

Egyfelől ha megnézed a férfiak és nők százalékait, ki fog derülni számodra, h az általad jelzett "felháborító" jelenség melyik nemre a jellemzőbb, másfelől meg ez egy ilyen fórum: arctalanul lehet lehúzni másokat, fogadd el.


P.S: Én nem szavaztam rád sehogy sem, just FYI.

2016. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem ideálom a párom, nem is kerestem ideált. Vannak nála jobb pasik, de én őt szeretem, és ettől - itt a titok - igenis vonzónak találom. Ő is így van velem. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, vannak nálam százszor jobb nők, de még "elég jó" vagyok a páromnak (gyerekszülés után is, kissé megöregedve is), és nem a külső vonzalom dominál a kapcsolatunkban ennyi idő után. Volt adonisz pasim életemben, aki az ideálom volt. A külseje kb.2 hét után megszokottá vált, már nem képviselt pluszt a kapcsolatban. A mostani páromhoz sokkal jobban vonzódom fizikailag, annak ellenére, hogy nem tökéletes.
2016. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!