Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők általában megmondják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában megmondják az igazat vagy inkább hazudnak?

Figyelt kérdés
Nos én elég rondának tartom magam külsőleg, több helyen (itt is) kértek már képet lányok, nők vagy csak simán volt kitéve alapból és ott 80%-90%-ban azt mondják, hogy nem vagyok csúnya, helyes vagyok stb. stb. Érdeklődést ettől függetlenül nem tanusítanak irántam, sem élőben, sem interneten, sem sehol. Akkor ez csak valami kegyes hazugság, önbizalom-növelési kísérlet a részükről?
2016. máj. 29. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Inkább hazudnak.
2016. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
A kinézet az összképnek csak egy nagyon kis része(legalábbis nálam) Lehetsz helyes akár még adonisz is ha a személyiséged ezzel szemben nem szimpatikus akkor nem ér sokat.
2016. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A személyiségemről fikarcnyi nem derül ki, szóval koncentráljunk a külsőre.
2016. máj. 29. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Mint a vízfolyás...


Ez persze nem jelenti azt, hogy biztos a te esetedben is azt tették, csak annyit, hogy ha ténlyeg rondának találtak, akkor azt se fogják neked megmondani.

2016. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak kegyes hazugság, hiába névtelen az oldal az emberek általában nem bunkók és nem fogják az arcodba tolni, hogy csúnya vagy. (tapasztalat)
2016. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig értékelnék egy őszinte véleményt.
2016. máj. 29. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Inkább hazudnak keményen,nem csak itt az oldalon,a valóságban is...

24/F

2016. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Az 5-ösnek igaza van.Én spec. mindig megmondom az őszinte véleményemet,és aztán persze én leszek a bunkó,ha az nem pozitív.
2016. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Csak mert valakinek úgy látom, hogy nincs baja a külsejével, nem jelenti azt, hogy ki is kezdek vele, és ez másoknál is így működik. Lehet, hogy aki véleményt mond, annak mondjuk egyébként van kapcsolata, vagy idősebb korosztályba tartozik, vagy a világ másik végéről lép fel ide, vagy éppen nem is a férfiakhoz vonzódik, de azért neki is van szeme, stb. Mit vársz, ha véleményt kérsz magadról így ismeretlenektől?


Nem tudom egyébként, milyen a viselkedésed az emberekkel, milyen az összkép, amit mások látnak. Láttam én társkeresőn is olyan embereket, akik nem csúnyák alapvetően, de olyan siralmas pofát vágnak a magukról kitett fotón, hogy nem tudom vonzónak tartani őket.

Itt is nemrég kérdezett egy csaj, hogy ő csúnyának tartja magát, volt kint fotó, hát egyáltalán nem volt csúnya, de egy mosoly sokat dobott volna rajta pozitív irányba, és ezt többen meg is jegyeztük.

2016. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Volt akinek mar megirtam itt hogy suerintem mi a baj a kulsejevel. Hazudni sosem szoktam de az igazat nem paraszt hangnemben mondom el
2016. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!