Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen vallomásra (akkor is, ha mondjuk nem akartok az illetőtől semmit)?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit régebben volt egy lány, akivel találkoztunk, csak én is tapasztalatlan voltam, tartottam a távolságtól, a korkülönbségtől is, és nem mertem közeledni, pedig nagyon bejött nekem, belsőleg is. Ha tudott a sorok között olvasni, akkor megtudhatta, hogy bejött nekem, tudja, hogy jól éreztem magam vele, hogy szépnek, csinosnak, kedvesnek, értelmesnek tartottam, ezt utólag közöltem vele, viszont valamit nem mondtam el neki. Azt, hogy amikor találkoztunk, első látásra belezúgtam. Olyan volt, mint a filmekben, jött felém, és mosolygott, körülöttem megszűnt létezni a világ, és mintha a villám csapott volna belém, teljesen elszédültem, annyira gyönyörű volt. Soha máskor nem éreztem ilyesmit, ez volt életem egyik legcsodálatosabb pillanata, és hálás vagyok, hogy legalább ezt megélhettem. Számomra ő volt a legkülönlegesebb lány a világon, mert megmozgatott bennem valamit, és ha tehetném, akkor ezerszer is visszamennék az időben, még akkor is, ha totális kudarc lenne a vége az egésznek. Nem tudom, ő mit gondol rólam, elég félénk volt akkor, bennem meg kimondatlanul itt van ez a gondolat, és nem tudom, elmondjam-e neki. Leharapni nyilván nem fogja a fejem, mert normális lány, csak valahogy mégse tudom, hogy jó ötlet-e. Szerintetek megmondjam neki? Köszönöm a segítséget.
2016. máj. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

💖 szép lenne 💖💘

Vallomásnak

2016. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond el minenképp 😏 a
2016. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de talán nem baj, ha én is válaszolok.

A szerelmes ember elég nehezen tudja objektívan felmérni a helyzetet, de gondold végig, hogy adta-e bármi jelét, hogy férfiként is érdekled. Bár ha jól értem, bizonyos értelemben közölted vele, hogy vonzódsz hozzá, csak a konkrét szerelemről nem szóltál. Szerintem arról nem is kell, mert csak elriasztod. Például ha szimpatizál is veled, de ő még nem tart ott az érzelmekben, mint te.

El tudnád őt veszíteni jó barátként is? Mert egy vallomással ezt kockáztatod. Azt is érdemes megkérdezni magadtól, hogy vajon lenne-e értelme barátként megtartani.

Én voltam hasonló helyzetben, ne tudtam magamban tisztázni az érzelmeket, és végül egy hosszú, őszinte levélben leírtam neki mindent. A legnagyobb tisztelettel és szeretettel utasította el a közeledésemet - és zárta le a barátságunkat. A mai napig szeretettel gondolok rá, de hiszem, hogy akkor így kellett lennie.

2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Köszönöm, és nem baj, hogy leírtad a véleményed. Fogalmam sincs, hogy ő mit érzett, annyit tudtam róla, hogy gátlásos, és a "jeleket" lehetett volna értelmezni így is, meg úgy is, legalábbis szerintem. Sokat gondolkoztam ezen, de a mai napig nem tudom, hogy ő randiként gondolt-e erre a találkozásra. Akkoriban eléggé mély volt a kapcsolatunk lelki értelemben, sok mindent megbeszéltünk, aztán a találkozás után visszahúzódtam, mert úgy éreztem, hogy kudarcot vallottam, és unalmas lehettem neki. Nem is igazán beszéltünk, aztán egy idő után rászántam magam, és leírtam neki, hogy azért nem kerestem, mert azt hittem, hogy csalódott bennem, és nem voltam elég szórakoztató, meg visszahúzódónak éreztem, és ebből arra következtettem, hogy én nem voltam elég jó. Mondta, hogy ilyenről szó sincs, és nem volt visszahúzódó, aztán én szép lassan körvonalaztam azt, amit már fentebb leírtam. Szóval nem vagyunk igazán barátok, elég nagy a földrajzi távolság is, de nem hagy nyugodni a dolog. Nem tudok eligazodni rajta, mert alig tartjuk a kapcsolatot, hiányoznak is a régi beszélgetéseink, de az én hibám is, az eltűnésemmel nyilván elrontottam sok mindent, és a kiesett idő nem kedvezett a jó viszony fenntartásának. De közben arról szoktam ábrándozni, hogy hátha helyre tudnék hozni mindent, és újra fel lehetne építeni a kapcsolatot, de lehet, hogy ez csak álom.
2016. máj. 29. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom, az idő számodra nem akadály, van türelmed ahhoz, hogy megszerezd Őt - ha lehet. Próbáld meg valamilyen szinten felmelegíteni a kapcsolatot! Csak írj rá, érdeklődj! A reakciójából valamilyen szinten tudni fogod, hogy lekoptatós, udvarias, vagy valóban örül a levelednek. Aztán ha van hajlandóság, csak össze lehet hozni valami találkozót. A többi rajtad áll, de lerohanni nem tanácsos. Próbáld értelmezni a jeleket!
2016. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igazán értek a jelekhez, és már nem tudok hinni senkinek sem. Tudod, jártam már úgy, hogy egy lány mindig azt mondta, hogy örül, hogy hívtam, meg telefonon is sokat beszélgettünk, kedves volt, aranyos, aztán meg semmi, de nem értem, hogy akkor miért mondta, hogy örül, hogy beszélhetünk. Szóval én már nem hiszek senkinek és semminek. Egyébként nem tudok eligazodni a szóban forgó lányon, fb-on is mindig viszonylag rövid üzeneteket ír Messengerből, meg kedves, de nem tudom, érdekelné-e a közeledésem. Az is gond lehet, hogy ő eleve gátlásos, nem nagy pasizós, azt se tudom, hogy volt-e mostanában (vagy van-e) valakije, amikor találkoztunk, akkor is félénknek tűnt, és sose tudom ilyenkor eldönteni, hogy azért ilyen valaki, mert nem vagyok szimpatikus, vagy alapból gátlásos. Egyszer megpendítettem neki egy találkozót, nem zárkózott el előle, de amikor kérdeztem, hogy neki mikor lenne jó, mert akkor én is úgy szervezem arrafelé a dolgaimat, és hosszabb időt töltenék el a környéken, akkor azt mondta, hogy ne hozzá igazítsam a dolgaimat. Fogalmam sincs, hogy hogyan tovább, de jó lenne valami biztosat tudni, és valahogyan lezárni az ügyet.
2016. máj. 30. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondj neki egy konkrét időpontot, mikor a környéken jársz (gondolj ki valamit, ami szerinted neki is megfelel), és hogy ekkor és ekkor tudnál vele találkozni. A nők szeretik, ha nem nekik kell megszervezni a "randit". Max ha azt mondja, aznap nem ér rá, akkor te sem mész, mert minek is tennéd. :) Egy félénk lányon bizony nem egyszerű kiigazodni. Az még nem egyértelmű: a nagy korkülönbség kinek a javára van? Ki az idősebb?
2016. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bő 200 km-re eljutni nem olyan egyszerű, szállást kell szereznem, meg akkor már össze is kötném az ottlétemet a "hivatalos" ügyeim elvégzésével, csak azt is előre meg kellene szerveznem. Egyébként első körben inkább csak puhatolóztam, hogy mennyire lenne nyitott egy találkozásra, végül is nem utasította el, tehát ez nem rossz. Igazából az is nehéz, hogy a szülei tiltották a fiúktól, meg ő sem kapott túl sok figyelmet, így nyilván neki is nehezebb volt hozzászoknia az egészhez, viszont nem tudom, hogy az elmúlt időszakban mennyire változott a helyzet, próbálkozott-e nála valaki, van-e valakije. Én sem akarom beleélni magam semmibe, de nem tudom őt elfelejteni, és az eddigi életem során ő volt az egyetlen, aki ilyen hatással volt rám. Amúgy én vagyok az idősebb 7-8 évvel (nem fiatalkorú ő sem), csak nincs túl sok tapasztalatom, sem szerencsém. Végül is megérteném, ha a korkülönbség miatt zavarna el, vagy más miatt, egyébként sem vagyok problémamentes (betegség), mondjuk ezt ő már tudja régóta.
2016. máj. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!