Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti hogyan reagálnátok egy "szerelmi vallomásra" egy lánybarátotoktól?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos ezernyi ilyen szánalmas kérdés volt már itt, én is csak mosolyogni szoktam rajtuk... De azért érdekelne a véleményetek. :)


Egyetemista lány vagyok, van két elég jó barátom az egyetemen, mindketten fiúk, vannak közös óráink, és általában így hármasban lógunk egész nap. Az egyikőjüket csak idén szeptember óta ismerem, de azóta tetszik, és egyre jobban. Fogalmam sincs, hogy ez mennyire kölcsönös, sajnos nem vagyok jó sem a jelek adásában, sem a fogadásukban. A külsőm miatt nem igazán tartom magam vonzónak (mondjuk szerintem ő sem magát), ezért nem számítok sok jóra. A kérdésem az lenne, hogy ha elmondanám, mit érzek, és ő nem viszonozza, azzal mennyire tenném kockára a barátságunkat? Ti mit szólnátok a srác helyében ilyen esetben? Képesek lennétek továbbra is pont ugyanígy viselkedni a lánnyal szemben, mint ha mi sem történt volna?


Előre is köszi a válaszokat!



2015. okt. 31. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki..
2015. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell elmondani semmit!

Hozz össze olyan helyzetet, hogy együtt kelljen éjszakáznotok, és akár egy ágyban aludnotok.

Akkor akad rá alkalom hogy egymás intim szférájába kerüljetek.

És ha nem nyomul, akkor felejtsd el!

Mit kezdenél vele, ha unalmas partner?

2015. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:

Az a lánytól függ. Sokszor pont az változik,aki elmondja.


Amúgy a szokásos lenne:

"Köszönöm"

Nem szokták szeretni :D

2015. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Azt hogy "mit akarsz te egy ilyen szörnyezettől, mint én?"
2015. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon örültem, amikor végre különválasztották a Tini és a Felnőtt párkapcsolatok kategóriákat. Mint a mellékelt ábra mutatja, korai volt az örömöm.
2015. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


Csak a te tiszteledre egy külön "nyugdíjas" kategória :D Bár kevés az ilyen papó az oldalon, mint Te :)

2015. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2

Unalmas lánynak megfelel az unalmas partner is, mindezt a szexualitásra értve. Nem kell nekem a nyomulás. Más szerethető tulajdonságai is lehetnek egy férfinak, mint hogy macsó legyen. ;)


#3

Első válasznak nekem semmi bajom nem lenne egy köszönömmel. :D A kérdésem a hosszútávú reakcióra vonatkozott.


#4

Sajnálom, hogy ezt gondolod magadról. :/


#5

Úgy voltam vele, hogy az életkori elkülönítés egyszerűbb, mint lelki érettség szerint besorolnom magam (abból is csak egy szeletet, a "párkapcsolati-érettséget" kiválasztva), ezért választottam ezt a kategóriát. Szomorú, hogy ezen bárki fenn tud akadni, és nekem még magyarázkodnom is kell miatta. De értékelem az őszinteségedet.


A kérdésben nem arra kérlek titeket, hogy mondjátok el, szerintetek mit kéne tennem (persze attól még ezt is megtehetitek), hanem hogy hogyan kezelnétek egy olyan helyzetet rövid- és hosszútávon, amiben egy nektek nem tetsző lánybarátot kell visszautasítanotok.

2015. okt. 31. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Gimiben volt ilyen Nekem nem tetszett igazán, és elég sz*r volt visszautasítani, mert nem akartam megbántani, aztán hallgatni, hogy mennyit sír miattam, meg másoktól, hogy megaláztam, pedig semmi megalázót nem mondtam, vagy tettem. Egyébként a nők miért nem tudják diszkréten kezelni a szerelmi életüket? Miért kell mindenkinek tudni éppen ki tetszik nekik, és hogy áll a dolog? Szóval a kérdésre válaszolva, ha neked nem egyértelmű, hogy tetszel-e neki, akkor valószínűleg nem is tetszel annyira, de ez nem zárja ki, hogy nem is lehet valami belőle. Hívd el kirándulni, ahol sok időt lehettek együtt, és lesz téma meg lehetőség az ismerkedésre, de ha nem akar elmenni, akkor se dől össze a világ. Ha nem rendezel drámát, negatívan biztosan nem fog hatni a kapcsolatotokra.
2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hat eloszor dontsd el h akarod h baratok maradjatok vagy kockara teszed a baratsagod h vagy szeret vagu nem. Viszont en azt javaslom h kerd meg a masik diu baratod h kerdezze meg mit gondol rolad es ugu cselekedj.
2015. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os, neked mi a bajod azzal, hogy én megöregedtem? Neked, lehet, hogy még az sem sikerül!

Kérdező, volt részem a fent vázolt helyzetben. Sőt olyan is volt, hogy egy közös "barátnő" megpróbált bekavarni az életembe. Névtelen üzeneteket küldött a feleségemnek, melyben közölte, hogy szeretőm van, stb.

Ami a dolog lereagálását illeti: Nem ismerem a fiút, és ez lényeges szempont lenne. Nem mindegy ugyanis, hogy az illető tud csajozni, vagy irigykedve figyeli a többieket, akik tudnak. A csajozós típus jobban szeret vadászni, a maga által kiszemelt prédát becserkészni, míg a nők körében sikertelen fiú örül annak is, ha valaki szemet vet rá.

2015. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!