Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változna a hozzá állásod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változna a hozzá állásod a nővel szemben, akihez komolyabban vonzódsz, ha megtudnád, hogy komoly egészségügyi gondjai vannak? 20+N

Figyelt kérdés

Tehát nem vagytok együtt, 2 éve ismered. Most ismerkedtek komolyabban, érzel iránta már dolgokat, ő viszonozza az érzéseid. Próbálkozol nála, külsőre/belsőre is tetszik, de meg tudod hogy beteg. Lehet rákja van, vizsgálják, más betegsége is van. Erre nem számítottál. El venné a kedved, megszakítanád vele a kapcsolatot? Hogy reagálnál?

Kevésbé lenne vonzó? Vagy ettől még érdekelne, ugyanúgy?


2016. máj. 30. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezet kérdeztél! Morálisan ki hogyan dolgozza ezt fel. Érzelmi alapon közeliti, v a szürke tények alapján készit számvetést a jövöre nézően.
2016. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Őszintén meg kell valljam, hogy sajnos nem tekintenék már rá úgy, ahogy ezelőtt. 2 éve ismerem, viszont ahogy írtad, csak mostanában ismerkedünk komolyan. Mennyit jelent ez? Pár hét, pár hónap?

Úgy gondolom senkitől sem lehet elvárni, hogy ilyen kevés idő után felvállalja azt, hogy a lány haláláig kitartson mellette, támogassa, stb. Ez még nem olyan mély. Nem mondom, hogy azonnal elhúznék, de nagyon meggondolnám a dolgot. Szarul érezném magam, ha valami komolyabb, mert ilyen fiatalon borzasztó, hogy miket kell kiállnia egy embernek.

Nem tudom mit csinálnék, egyik felem azt mondja, hogy én sem várnám el, hogy egy pár hónapos ismeretség kitartson mellettem ilyen komoly gondokban, a másik felem viszont szeretne ott lenni vele. Asszem ezt csak akkor tudnám megmondani, ha élesben menne a dolog.

2016. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Blade Bone ***** válasza:
Nem venné el a kedvem, támogató típus vagyok. :)
2016. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen.:/

Kiegészítem a kérdést. A férfi egészséges, gazdag, jóképű, mindig burokban élt, elkényeztették. Én ebből csak a külső adottságokkal büszkélkedhetek. Külsőre nem látszik, jól nézek ki.

Engem mindig keményen neveltek, szegények voltunk.

Fordított esetben, kitartanék mellette, de félek ez túl sok lenne neki. Jobb, ha inkább békén hagyom?

2016. máj. 30. 13:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy bármilyen problémával meg kell küzdened, még neked is jár a boldogság.

Lehet, hogyha megtudja a dolgot, akkor lelép - az is lehet, hogy megpróbálja, és nem működik - és az is, hogy kitart melletted.

Az alapján, amit a tulajdonságairól írtál, kevésbé kitartó, mint te lehetsz, gondolom, ezért is van benned a bizonytalanság. De most őszintén, mit veszíthetsz? Ismerkedésnél tartotok, tehát nincs nagy vesztenivalód. De ha inkább elhajtod, mert mi van, ha, akkor esélyed sincs rá, hogy veled maradjon, helyette döntesz.

2016. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2: a kapcsolatunk kezdettől mély, mindig érdeklődött, csak elutasítottam. Szexuálisan nem voltunk együtt.
2016. máj. 30. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Ket filmet ajanlanek neked az egyik:


[link]

2016. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz kemoterápia, az itt nem segít, csak műtét.
2016. máj. 30. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:

A masik:


[link]


Nem gondolom h neked kellene meg mas helyzetebe is belegondolni h o hogyan fogja erezni magat a te esetleges betegseged kapcsan.Add at magad az erzeseknek es ha oromet okoz az ismerkedes,erezd jol magad.Nem kell senkit megkimelned magadtol,ha kitart melletted,az megerositi a kapcsolatotokat,ha ugy dont h ez neki sok,akkor nem ra van szukseged.Remelem semmi komoly bajod nem lesz vegul vagy ha azza valik,sok erot es kitartast kivanok.A dontest meg bizd ra a sracra.

En nem allitanam kesz tenyek ele,inkabb csak ha megkerdezi h hol voltal,milyen napod volt,oszinten bevonni h vizsgalaton,korhazban mert ez van.Majd o dont.Ez legyen az o problemaja.

2016. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem venné el a kedvem, ez bárkivel előfordulhat. Viszont nagyra értékelném, ha ezt még a ismerkedős szakaszban elmondaná és nem akkor, amikor már indul a műtétre/kezelésre. Más részről is jobb, ha elmondod. Ha nem akar így veled lenni, az elmond pár dolgot az illetőről és nem érdemes vele komolyabb terveket szőni. Ha pedig elfogadja a betegséged és támogat ( aminek természetesnek kellene lennie), sokat segíthet a felépülésben. Sok sikert mindenhez :) 26/f
2016. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!