Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, normálisabbnak gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, normálisabbnak gondoltok egy férfit aki napi pár alkalommal ír, mint olyat aki folyamatosan válaszol többnyire néhány perccel a ti válaszotok után?

Figyelt kérdés
Facebookra, internetes társkeresőre vagy tinderre gondolok. De most főleg facebookra.
2016. máj. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, azt gondolom normálisabbnak, aki azonnal válaszol, miért lenne jobb az, aki csak tök ritkán ír?

Kivéve, ha tudom, hogy olyan munkája van pl, ami miatt nem tud azonnal írni. De ha laza munkája van vagy szabadnapos, stb, akkor írjon azonnal :D

2016. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha normálisabbnak nem is, de izgalmasabbnak gondolják azt, aki csak párszor ír. Persze ez csak akkor tényező, ha külsőre ugyanannyira vonzó mindkét férfi.
2016. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom normálisabbnak, aki normálisabban ír (tartalmilag és formailag).


Viszont időileg engem irritál, amikor valaki napi pár alkalommal írt- volt ilyen exem, a kapcsolat egésze alatt ilyen maradt, engem rettenetesen zavart, írásban nem lehetett vele normálisan kommunikálni, pedig azért heti egyszer, max kétszer találkoztunk, lett volna rá igényem. Ha beszélgetünk, akkor beszélgessünk fluensen, ha meg dolga van, akkor szóljon, mikor ér rá, és addig nem zavarom. Főleg, ha valaki így direkt játszmázik... Á, nem. Nem csípem. Nem szégyen, ha párkapcsolat céljából ismerkedünk, és látom rajta, hogy őszintén érdeklem. Nem ciki. Tényleg. Szabad.

2016. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!