Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet népszerű a cuckold felállás?

Figyelt kérdés
Vajon a nők mennyire vevők rá?
2016. máj. 31. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni hogy az aktuális szerelmemen kívül más férfi is belém hatoljon.


És én betegnek tartom azt a férfit, aki arra élvezkedik, hogy valaki más fekszik a nőjével.

Ha ilyet hozna fel a barátom, akkor nem mondom hogy az szakító ok lenne, de némileg megrendülne a róla alkotott férfi-képem.


25/L

2016. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Férfiként ne akard, hogy egy undorító néger csinálgassa, neked pedig azt kelljen nézni vagy rosszabb esetben a genyóit kinyalni a nőből. Ráadásul az "igazi cuckold" olyan hogy a néger együtt él ezekkel, de semmit nem csinál csak a nőt kefélgeti, a pasas pénzéből él.
2016. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként kiábrándítónak tartanám, ha a páromnak ilyesmire lenne igénye. Én azt szeretem, hogy ő akar "birtokolni", maximálisan. Olyan már felmerült, hogy úgy szexeljünk, hogy más nézze, pont amiatt, hogy mindenki lássa, hogy az "övé vagyok" (szexuális értelemben természetesen). Na ezzel maximálisan tudok azonosulni, örülök, hogy így tekint rám. (Hozzáteszem, a kapcsolatban nincs birtoklás, egyenrangú társak vagyunk, csak a szexben érvényesül a dominanciája, amit viszont igénylek is.)
2016. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Ugye ez nem abban csúcsosodik ki, hogy ő csinál mindent, kielégít, ő meg "élvezzen ahogy tud, ő a férfi"?

2016. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rétegízlés, szerintem olyan helyeken, fórumokban keresgélj, ahová a hasonló éreklődésűek járnak. Szerintem viszonylag sok embert izgat, és viszonylag kevés pár gyakorolja, és az meg minimális aki fel is vállalja.
2016. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is többeket izgat mint amennyien felvállalják.
2016. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így vettem észre.
2016. jún. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!