Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van mostanában egyre több kérdés arról, hogy egyes nők iránt egyáltalán nem érdeklődnek a férfiak, vagy ismerkedés közben hirtelen felszívódnak a pasik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Igen, mert tudod nem csak a pasiknak lehetnek párkeresési gondjaik.

Ne képzeljétek már magatokat ekkora fáklyavivőnek...

2016. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert több ilyen kérdést tesznek fel az oldal felhasználói.
2016. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha a pasiknak megengedett a siránkozás, akkor nekik is.
2016. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a kérdéseknek is van szórása. Most hirtelen belefutottál néhányba, aztán lehet, hogy két hétig semmi sem lesz. Akármilyen típusú kérdésnél előfordulhat.
2016. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ez online dolgoknál van így a legtöbbször szerintem. Nem azt kapod élőben, amire számítasz. A lányok (de a srácok is, legalábbis hallottam ilyet) sokkal szebbnek látszanak a képeken mint a valóságban. A legtöbb férfinál pedig igen is nagyon sokat számít a nő külseje. Ez van. Ilyen állatfaj vagyunk.


Férfiak viszont szerencsések. A velük született külső szinte fikarcnyit sem számít. Most nem rég kaptam meg, hogy élőben jobban nézek ki mint a képeken. Pedig fotós által készített, előnyös képeket használok többnyire, ha onlineról van szó.


Témához visszakanyarodva: jártam már úgy, hogy a hölgy 15 kg-val könnyebnek látszik a képein. Élőben viszont egyáltalán nem előnyös az alakja. És most finoman fogalmaztam. :D

2016. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg abból a kérdésből van sok, melyik pasit válasszam a kettő közül.
2016. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!