Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy fiú nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú nem akarja körbeutazni a fél világot. Stb?

Figyelt kérdés

...nem akarja körbeutazni a fél világot, nem akar havi félmilliós fizut, nem akar mindig a középpontban lenni, hanem csak arra vágyik hogy nyugodt életet éljen, szép párja és gyerekei legyenek és békésen élje le az életét, az sokat számít nálatok?

Persze nem kell arra gondolni hogy nem akar semmit elérni, csak nem olyan nagyravágyó.


2010. ápr. 11. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem úszok a pénzben, lehet boldog életem.. Szép, nyugodt családi élet. Nekem tetszene.:)
2010. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki és aztán megismerem és a belsője is tetszik, akkor leszarom, hogy az az életcélja, hogy legyen egy bmw-je, vagy csak nyugit akar. Vannak ambiciózus emberek, és kevésbé ambiciózus emberek. Egyik sem rosszabb mint a másik, csak más érdekli jobban őket.
2010. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

A Simpson család egy rendes, átlagos, tökéletes család.=)

Jobbat nem is lehetne kívánni. Anya, apa, három gyerek..=D

2010. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Ezt most nem tudom hogy érted. Én az olyan pasikat szeretem, akiknek van némi ambíciójuk. Ha azt mondja egy srác, hogy ő szeretné körbeutazni a világot, az nekem nagyon szimpatikus, mert én is szeretném, de persze nem mindegy, hogy ezt hogyan mondja. Mert ha ezt csak úgy mondja, hogy de jó lenne, és ha lesz lehetőségem rá, akkor megteszem - ez oké, én is így vagyok vele. Vagy ha azt mondja, hogy én már voltam itt és itt, de még szeretnék eljutni ide és ide, azzal sincs semmi gond. Vagy ha azt mondja, hogy nekem az utazás a hobbim, és évente legalább 1-2 országot beutazom, az is oké. De amikor valaki csak mondogatja, hogy ezt fogom tenni, és úgy csinál, úgy beszél róla, mintha ezt tényleg megtehetné, közben nem is, csak nagy a szája, és úgy kezeli az álmokat, mintha valóság lenne, az nekem nagyon visszataszító. Volt ilyen pasim. Nem pont a világ körbeutazásáról beszélt, hanem inkább az általad ellenpéldaként felhozott dologról, de nagyon elrugaszkodott módon. Mindig azt magyarázta nekem, hogy a legfőbb vágya, hogy legyen egy szép nagy háza, amit majd ő fog megépíteni, feleség, három gyerek, kutyák, búboskemence, stb. Ez eddig rendben is volt persze. Csak ő ezeket úgy tálalta, hogy ezt mind már majdnem el is érte, és már nem sok hiányzik hozzá. Havonta emlegette, hogy na majd lassan elmegy megnézni a telket és alkuszik rá, ahova a ház fog épülni, mert már toborozza össze a haverokat, hogy segítsenek neki építeni, miközben az összes vagyona kb. 20 ezer forint volt, és se munkája, se semmije, legalább is nem állandó jelleggel. Ne érts félre, nem az volt a bajom, hogy nem volt pénze, hanem hogy egy álomvilágban élt, és úgy kezelte ezt az álomvilágot, mintha ez lenne a realitás. Na nekem az ilyenek nagyon nem jönnek be.


Azaz, amiket te leírtál, azzal nincs semmi gond, akár egyik típus, akár másik, amíg tisztában van vele, hogy mi a valóság, és mi az, amiről jó álmodozni. Nekem nincs bajom a "nagyravágyással", ha az illető tesz is érte valamit, de azzal sincs bajom, aki nem akar mindenáron milliomos lenni, de azt szeretem, ha valakinek vannak céljai, és nem csak egyetlen síkon, hanem megvannak a tervei a családra, karrierre, élmények szerzésére nézve is.

2010. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én utazni szeretek, de a többi jópontnak számít
2010. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha valaki igenis szeretne világot látni és sok pénzt keresni? számomra a begyepesedett, szűklátókörű kispolgári attitűd a taszító. az életet igenis élvezni kell, attól, hogy gyerek van, még nem feltétlenül kell bezárkózni.

24 L

2010. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy semmit nem akar csinálni, hanem mondjuk az USA helyett csak pl: Ausztriáig vagy Horvátországig menne, és mint írtam vannak céljai
2010. ápr. 11. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok is, akik az ilyen fiúkat szeretik, mert ők is hasonló beállítottságúak.

A baj csak az szokott lenni, hogy az ilyen fiúk is és lányok is reális gondolkodás helyett inkább vagányabb embereket néznek ki maguknak, számukra viszont ez unalmas.

De kellő önismerettel mindenki talál magának megfelelő párt...

Viszont ha te ilyen vagy, akkor ne a legpörgősebb csajt nézd ki magadnak, hanem egy hasonlóan csendes, szerény lányt... Ennyi a lényeg..

2010. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!