Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek hittem egy csajszit,...

Szűznek hittem egy csajszit, és kiderült hogy nem az. Most miképpen rakjam rendbe a bennem összedőlt világot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tökéletesnek véltem:kedves,okos,jószívű őszinte humoros nomeg erkölcsös...amolyan Miss tisztaság.

Amikor valahogy szóba kerültek olyan dolgok hogy hogysmint áll a fiúkhoz akkor viszont olyan közönséges beszámolót nyomott hogy csak lestem.Ez a szokott szöveg hogy"az akkori barátom így az amakkori barátom úgy...egyik hozott gumit a másik gyógyszereztetni akart."Tudom hogy ezen semmi meglepő sincs de épp ez a baj.Immár a szememben ő is márcsak egy olyan lány mint a többi.Eddig valóságos istennőként kezeltem de most már nem tudom.Eddig azon görcsöltem hogy fogok nála bepróbálkozni de már abban se vagyok biztos hogy van e értelme.


2010. aug. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, ha különböznek az elveitek, de ettől még őt sem kell elítélni. Egyszerűen mások vagytok.
2010. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%

magyarul ribanc?

mert ha simán csak már elvesztette és szeret szexelni az miért baj?

2010. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már hülye. Komolyan az volt számodra benne az egyetlen érték, hogy Te fogod elvenni a szüzességét? Vagy az, hogy nincsenek szex témában történetei, amit elmondana?
2010. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
67%
Az sem mindegy, hány éves. Ha 17-18, inkább te vagy prűd.
2010. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
0%
Ez 1 fizetett hülye!
2010. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra a szüzesség egy lány egyetlen értéke, akkor vegyél feleségül egy szűzhártyát...
2010. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Én általában olvasni szoktam a lányokban.Viselkedésükről szokásaikról nézeteikről el tudom helyezni őket valahova.Valakinek ez a jellem áll jobban valakinek az....megtalálhatja az ember bennük a kedvére való vonást.Ám amikor más vagy mint amit sugárzol magadról akkor ott gigszer van
2010. aug. 14. 20:09
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
neked pedig az álszentség áll jól. Gratulálok... Szerintem hagyd békén azt a csajt, és vegyél el valami bigott vallásos gnómot!
2010. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki illik bele néhány sémába. Túléled.
2010. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
lehet h olyannak néz ki aki még szűz, de az h milyennek ítéled látás, kevés ismeret alapján, édeskevés. meg kell ismerkedni. most ezt az oldalát is megismerted, ennyi. attól még lehet értékes lány.
2010. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!