Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom feldolgozni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom feldolgozni mit tegyek? Állandóan rosszul vagyok, hívogatom írok és semmi reakció

Figyelt kérdés

26 vagyok a lány akivel egy éve össze járok 10-el kevesebb,és most itt akar hagyni,neki komoly kapcsolat kell stb..

Nem tudom elfogadni h ezzel is azzal is lefekszik majd,mit tegyek.azóta gyomorgörcs rosszul lét ami jellemez 26 évesen :S Mi lenne jó ötlet? mit tegyek hogy könnyebb legyen? úgy érzem ez az egy év összejárás semmit se jelentett neki,nem voltunk kapcsolatban pedig,de borzasztóan fáj :S


2016. máj. 31. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak összejártatok. Az ilyen kötetlen dolognak pont az a lényege, hogy kötetlen. Ha neked kialakultak felé érzéseid, ahhoz neki semmi köze, neked kellett volna már korábban kilépni ebből akkor. Teljesen normális, hogy neki ez nem jelentett semmit.
2016. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tehát a lány megcsalt?

ha igen akkor tényleg nem jelentettél neki sokat

2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem jártatok, ha te többet éreztél iránta? Sajnálom, de hülye voltál, őt már nem érdekled, ez a vonat már elment.
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Oda adtad magad uritolyuknak, o eszerint hasznalt teged (olyan szinten amire te degradaltad le magad), majd pedig ide jossz keseregni hogy ribive tetted magad, mit tegyel ezutan? Tedd rendben a meltosagodat es kaparj ossze valami noi tartas felet hogy tobbet ne jusson eszedbe uritolyuknak adni magadat.
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Bocs mem volt vesszo. A lenyeg ugyanaz pasinak is. Ha odaadod magad hasznaltra akkor ez lesz.
2016. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég szar ha a másik többet lát bele idővel a szexkapcsolatba, de ezért nem hibáztathatod a másikat, hogy le akar lépni. Ebben állapodtatok meg, ehhez is tartja jobb esetben magát a két fél.

Fel lehet dolgozni, csak nem egyszerű.

Az idő mindent megold, de addig is ne zaklasd a pasit, mert a végén még elege lesz és feljelent...

2016. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok! 26 a lány a fiatalabb jóval fiatalabb minek neki mástól kapcsolat? ha mindenki át fogja verni?onnantól nekem ő már nem kell :S
2016. máj. 31. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Ja hogy te vagy a pasi...

Tök mindegy, a lényeg egy és ugyanaz.

Ne erőltesd, ha ő nem akarja, akkor ez sajnos veszett ügy!

2016. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma taliztunk akarná ha járok vele,de nekem gáz lenne mert nagyon fiatal:S viszont azt sem tudom elfogadni hogy más lesz vele.. és most hogy már össze jönnék vele nem veszi fel zaklatom lassan...
2016. máj. 31. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
De értelmetlenül írsz haver... Mivel te nem akarsz vele összejönni, ugyan legyen már mindegy, hogy ő ezek után kivel mit csinál. Fogadd el szépen és ne hisztizz egy 16 éves lány miatt. Mit vártál mégis? Neki most kezdődik csak az élet:P 25F
2016. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!