Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, viccelodnetek hazassagro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, viccelodnetek hazassagrol egy lany baratotokkal?

Figyelt kérdés

Vasarnap elmentem a kedvenc helyemre ahol egy baratnommel talalkoztam.

O is megjelent,(facebook-on lathatta, hogy ott vagyok, mert kiposztoltam) es ra is kerdezett, hogy miert nem mondtam, hogy jovok. Erre azt valaszoltam, hogy ezen a heten mar ketszer talalkoztunk, nem akarom, hogy megunjuk egymast.

A valasz meglepett. Elkezdett nevetni, es azt mondta, tudja, orulet, hogy mennyi idot toltunk egyutt, a vegen meg ossze fogunk hazasodni.

Ez azert lepett meg, mert nem igazan hisz a hazassagban es a papirban, es nem is hallottam meg errol viccelodni.

Tulkombinalom a dolgokat es tenyleg csak egy vicc volt vagy esetleg valami komolyabbat is takarhat?


2016. máj. 31. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Túlkombinálod. Nekem csak eddig 4 lány lett a B-tervem kölkökkel, kutyával, sziklakerttel,stb.

Gyakran viccelődünk vele.

2016. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van! Sziklakert? lol
2016. máj. 31. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, de ez tényleg csak azzal poén, aki nincs rádindulva.

Olyan lányt sosem biztatok hamisan, aki érez irántam valamit vagy kezdeményezést vár. Erre oda kell figyelni.


Ha igazi fiú-lány barátság van köztetek, megvan az a szintű bizalom és lehet olyan nyíltan beszélgetni, hogy húzzátok ezzel kicsit egymást, akkor az jóleső érzés tud lenni.

2016. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elegge kozel allunk egymashoz, es viccelodunk mindennel. De mondjuk tudja, hogy nagyon bejott nekem regebben.

Valami kis szikra ott van, mert pl latom rajta, hogy feltekeny ha mas pasikkal beszelgetek.

szoval nem tudom. Nem akarok vele osszejonni, mert jelenleg nagyon sok mas problemam van, ido hiany stb csak megis, szeretnem tudni, hogy most mi van.

2016. máj. 31. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!