Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlöl az "anyósom" mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöl az "anyósom" mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyok együtt a párommal, de szeretnénk összeköltözni.

Viszont az anyósom, gyűlöl...

A párom egyedüli gyerek, és övé a lakás szeretné ha ott élnék vele, oda is szeretnék menni lakni...de olyan szinten gyűlöl az anyja, hogy félek a vitáktól. Párom miatt nem akarok harcba szálni az anyjával...

Fiatalabb vagyok sokka páromnál talán ez lehet az anyja baja.(én 21L párom 32)

Nem tudom mit tegyek, költözzek e oda vagy inkább kíméljem meg magunkat a felesleges vitáktól és inkább ne.



2016. máj. 31. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

A párod próbált már az anyjával beszélni, hogy miért gyűlöl téged? Te is beszéltél már vele? Mi az oka, hogy így viszonyul hozzád?


Milyen ez a lakás, hogy képzeljem el? Többszintes generációs lakás?

Mert azért egy fedél alatt lakni az anyós jelölttel nem egy szerencsés eset.

2016. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbált vele beszélni, de nem tudott. Velem nem is akar, azt se mondja mi az oka csak gyűlöl persze ezt nem nekem mondja hanem páromnak.

A lakás szintes, mellette pedig egy kis ház(ott lennénk mi.)

Hallani sem akar arról, hogy ha nem is egy lakásba egy udvaron legyek vele...

2016. máj. 31. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Valami okának csak kell lenni, olyan nincsen, hogy valakit nem is ismerünk és máris gyűlöljük.

Az anyja azt hiszi, hogy a fia örökké egyedül fog maradni és őt fogja istápolni?


Akkor viszont az anyja egy önző energiavámpír, akitől jobb lenne menekülni.


A ti életetek, neki semmi beleszólása sincs.


Esetleg elhagyni a családi fészket és egy teljesen különálló helyre költözni a nőtől távol?


Gonosz ötlet, de az anyját idősek otthonába adni? Az idősebbek képesek arra, hogy kisajátítsák a másikat, és csak az legyen, amit ők akarnak, mert önzők.

2016. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Páromé a lakás itt nőtt fel nem akarja itt hagyni meg értem.

Biztos van oka de én tényleg nem bántotta, meg semmivel, még elnézést is kértem tőle, hogy esetleg valamivel megbántottam bocsánat, de akkor is utál

2016. máj. 31. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Idosek otthona:D nem hiszem,hogy a mami 80eves napi negy orat meghalado gondozasra szorulna. Csak igy nem dughatsz be egy embert egy otthonba.:D


kerdezo. En nem koltoznek oda. Felesleges feszko.tul sol jo nem szarmazna ebbol a helyzetbol igy.

2016. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Talán az abaj, hogy egyedül nevelte föl páromat, és túlságosan kötődik hozzá...

Már tényleg nem tudom mi leheta baj ...

2016. máj. 31. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Ezt tényleg a párodnak kéne megbeszélnie az anyjával (azért ő sem lehet ennyire akarat gyenge, hogy nem tudja megbeszélni vele).

Amúgy eléggé bunkóság az "anyasód" részéről.

2016. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Költözzetek oda! Nehogymár egy anyós megmérgezze a kapcsolatotokat, meg közétek álljon, elválasszon titeket, amikor szeretitek egymást! Meg akkor ráadásul nem csak nektek lesz rossz a külön levés, hanem ő talán "nyerni" is akar , ne szerezzétek meg már neki ezt az örömet, hogy sikerül szétszednie titeket egymástól! :P Álljatok ki a szerelmetekért!!:)
2016. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem veled van baja, bárkit utálna, aki az imádott fiával lenne. Saját tapasztalat. Ha külön kis lakás, és szeretitek egymást, költözz oda. De... Aki legtöbbet teheti a béke érdekében, az a párod. Egyértelművé kell tennie az édesanyja számára, hogy szeret, és ez így is marad, ti egy pár vagytok. Veled szeretne élni, családot alapítani. Ha továbbra is ellenséges, és a párod melléd áll,illetve látja, hogy jól éltek, idővel rá fog jönni, hogy így elveszíti a fiát.

Anyósom mindent megpróbált, hogy szétszakítson minket, egészen mocskos dolgokat is, de a férjem mindig mellettem állt, nem engedett a nyomásnak. Kitartottunk egymás mellett. Ma már béke van, elfogadott, de nem volt könnyű.

2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Az anyosod nem teged, hanem a helyzetet utalja azt, hogy van egy gyereke aki meg nem hazas, gondolom szeretne unikakat egy beallit egy 21 kiscsajjal, akinek pedig egzisztenciaja nincs (illetve gondolom nem sok). Volt 21 eves, ismeri az eletkort es az eletkor valtozasait es feltetelezi, h ide max egy csoda kell ahhoz, h ez ne fuccsoljon be par even belul.


Na most nem akarja h a gyereke ebbe a kapcsolatba sok penzt toljon, anelkul, hogy megallapodna. Nem gondolja h egy 21 eves csaj a megoldas, es sztem semmi baja veled, szimplan nem egy ilyen lanyt kepzel a fia melle hanem egy korabeli not, kesz egzisztenciaval, aki mondjuk 2 even belul szeretne szulni es a fia nelkul is vidaman el tudja tartani magat, nem valami szarnyprobalgatson megy vegbe.


Nyilvan a korabeli novel kapcs is lennenek averzioi, de lenyegesen kevesebb:-))

2016. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!