Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti szerintetek, hogy őt jobban szerette, mint engem?

Figyelt kérdés

Barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, szeptembertől összeköltözünk, együtt képzeljük el a közös jövőnket.


De engem nagyon zavar az előző kapcsolata, ami kicsit több,mint 1 éve ért véget. Az a lány,Réka volt az első komoly kapcsolata, első szerelme. A lány csúnyán átverte, 3 hónap után bejelentette,hogy nem szereti, majd visszament a régi barátjához.

Tudom,hogy az a normális,hogy vele teljesen másképp viselkedett,mint velem,de nagyon úgy érzem,hogy őt sokkal jobban szerette,mint engem valaha is fog.


Mindenkinek képeket küldött róla,hogy milyen szép, rengeteg közös képük volt, elhalmozta mindennel,olyan volt,mint egy szerelmes kisfiú. 3 hónapig voltak együtt,mégis úgy érzem,hogy ő többet jelentett neki,mint én most 9 hónap után.


Velem semmi ilyesmit nem csinál, képeink is alig vannak,ha mondom,hogy csináljunk, akkor is azt mondja,hogy ne, mert ő túl csúnya hozzám,meg ilyeneket talál ki..Meg közel sem mondott még olyan bókokat,mint neki.


Tudom,hogy nem ezek a külsőségek a lényegesek, de ezek után,kicsit furcsállom. Arra is gondoltam,hogy miután benne csalódott,rájött,hogy nem ezek a lényegesek, csak bánt,hogy Réka szemétkedésének én iszom meg a levét. Meg én is tudom,hogy az első szerelem más,mint a többi, de olyan rossz belegondolni,hogy még ennek a lánynak az árnyékába sem léphetek. :(


Az utóbbi időben 2x-3x valamit említett róla,és próbáltam normálisan viselkedni,de belülről nagyon bántott, ő meg tökre örült,hogy tök jó,hogy engem nem zavar,ha az exeiről mesél.


Néha, ha eszembe jut, egész nap rossz kedvem van, és már szakításon is gondolkozom,hogy neki jobb legyen,és valakit találjon,akit annyira szerethet legalább,mint őt.


Szerintetek ez normális? Hogyan próbáljam elterelni a gondolataimat? A barátommal nem szeretnék erről beszélni, nem tud ezekről a dolgokról, és jobbnak látom,ha nem is tudna.


19L


2016. máj. 31. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nos nem feltétlen az van, amit gondolsz.

Velem az történt, hogy egyetlen lánnyal én is ilyen szerelmes kisfiú voltam. Képzelegtem, álmodoztam, terveztem, elhalmoztam, aztán szó nélkül lelépett egy másik sráchoz. Semmi magyarázat, semmi köszönés.

Ez tizenéve történt, de azóta sem adtam át magam senkinek sem és nem is tervezem.

Lehet, hogy ő is ezt éli át.

2016. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nagyon az jön le hogy még nem felejtette el. Beszéld meg vele ez zavar téged és adj neki időt. Ha nem változik x időn belül akkor tovább kell lépnetek.
2016. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Pedig az lenne a legjobb, ha beszélnétek. Ezek nem normális érzések, és elég mérgezőek a kapcsolatotokra nézve. Hosszú távon nem fog működni, ha nem tudod megosztani a másikkal az érzéseidet.

Kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció.

2016. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, amit érzel, de semmi jóra nem vezet. Ne hasonlítgasd magad, meg a kapcsolatotokat valamihez, ami már elmúlt. Rombolod a saját önbizalmadat, és mérgezed a kapcsolatotokat. Inkább add önmagad, tegyél rá magasórl, mi volt, milyen volt. Törekedj arra, hogy boldog legyél, és ő is az legyen. Részéről esélyes, hogy tényleg tüske benne a múlt, és ezért visszafogottabb.


Annak ellenére, hogy azt írtad, nem akarsz vele erről beszélni, én mégis ezt javasolnám. Elvégre a párod, jó, ha tud az ilyen dolgokról, mert így újra meg újra meg fog bántani, és nem is tud róla. Ha nem lehetsz őszinte egy kapcsolatban, főleg, ami a problémákat illeti, az nem lesz tarzós.

Mondd el, hogy frusztrál a dolog, szeretnéd, ha nem beszélne többet az exéről, tiszta lappal indítanátok, amiben csak te és ő vagytok a kapcsolatban. Ezután viszont valóban lapozz, ne hozd fel többé te sem, és ha eszedbe jut, tereld el valamivel a figyelmedet. Idővel elmúlik, és nem kattogsz már rajta. Nagy szívességet tennél ezzel magadnak is, párodnak is, és a kapcsolatotoknak is.

2016. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
:(
2016. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Komoly intelligenciahiányra vall, ha valaki az exeiről csacsog a jelenlegi kapcsolatában. Valószínűleg nem lépett túl rajta, ezért is kattog a csajon. Akkor viszont lehetne benne annyi gerinc, hogy nem tesz tönkre még egy embert, jelen esetben téged, hanem szakítana veled és akkor neked is tiszta lappal folytatódhatna az életed. És az ilyen emberek vannak kapcsolatban...(srácra értem)
2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ulj le vele es ezt mondd el neki igy ahogy itt leirtad vadaskodas nelkul nyugodt hangnemben
2016. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy neki miket bókolt?
2016. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán nagyon megégette magát, és veled nem szeretne így járni, óvatosabb.
2016. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!