Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tenyleg egyetlen valaszolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tenyleg egyetlen valaszolo sem talalkozott meg olyan csajjal aki önmagaért szerette?

Figyelt kérdés
Soha nem volt olyan kapcsolatotok ahol a csaj azert volt veletek amilyenek vagytok? Senkinek nem volt meg szep,szerelmen es egymas tamogatasan alapulo parkapcsolata?
2016. máj. 20. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen kapcsolatra érettnek kell lenni. Akinek az az alapélménye, hogy őt nem lehet önmagáért szeretni, az nem tud olyan társat találni, aki önmagáért szereti, vagy ha véletlenül mégis, akkor sem tud vele élni.
2016. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Olyanban kapcsolatban vagyok :-P
2016. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még kapcsolatom.

Nem vagyok egy húde negatív ember, sőt törekszem, hogy pozitív legyek.Nőket se utálom, sőt.

De amikor vonaton ül veled szembe egy csaj, egyszer rápillantasz (nem bámulod 1 órán át, csak ránézel), és feláll, beül mögötted lévő sorba, na az a nem mindegy. 22/f

2016. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
De volt, sot 7 bol 4 ilyen volt.
2016. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem volt soha, még kapcsolatom sem,mivel nem születtem helyesnek, és így szóba sem állnak velem a nők,max. elküldenek melegebb éghajlatra...

24/F

2016. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 3.válaszolónak üzennèm,hogy :) èn velem is törtènt ilyen :D

Nem feltètlenül veled van a baj, lehet neki nem tetszettèl.Vagy èpp rossz passzban volt.

2016. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem volt. Nem is egy.
2016. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3# Velem is megtörténik rendszeresen, de valahogy nem érdekel ki mennyire szenved ha rámnéz :D
2016. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3, nekem is történik ilyesmi vonaton, metrón kb hetente, hogy a velem szemben ülő "elmenekül", mondjuk én lány vagyok, és nincs gondom a pártalálással, szóval nem vonnék egyből párhozamot a két dolog között. :D Egyszerűen fura emberek vannak a tömegközlekedésen, ennyi.
2016. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De igen, éppen most.
2016. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!