Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan élitek boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan élitek boldogan egyedülállóként az életetek?

Figyelt kérdés
Nem régen szakítottam barátnőmmel akin már érzem hogy nagyjából túl vagyok.De most kis üresség kedvetlenség van az életemben,nehezen foglalom le magam, pedig dolgozom,edzem... De ha épp semmit sem csinálok akkor ezen kattogok hogy milyen unalmas, kapcsolatfuggő vagyok vagy ez normális, hogyan áljak pozitívan az élethez? 24F
2016. jún. 1. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem normális a kapcsolat függőség!

Betegség! Ha azt érzed magadon, hogy mindegy ki, de kell valaki, akkor sajnos az vagy. Szakember segíthet!


Én egyedülállóként sok mindent megtapasztaltam. Nem kell egyik kapcsolatból a másikba ugrálni. Nem egészséges. Hagyni kell magunknak időt. A belső egyensúlynak is és azönértékelésnek is.

Minden kapcsolatom végén vetettem egy analízist magamra. Mik voltak a hibák amiket elkövettem? Miért tettem? Miben változhatok? Mit tanultam? Miben lettem bölcsebb?


Ezt az időszakot, amíg meggyászolod a kapcsolatot, erre használd. Önértékelj. Fedezd fel a határaidat. Flörtölj tétek nélkül, gyűjtsbe telefonszámokat, bulizz, utazz el egyedül, menj el túrázni, valósíts meg valamit a bakancslistádról.


Korlátaidat te magad állítod fel. Ezeket döntsd le!

Ne akard görcsösen a kapcsolatokat meg a csajokat. Tudni kell egyedül megállni a helyünket. :)


23/L

2016. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nem azt érzem hogy mindegy ki csak valaki hanem olyan akivel megvan a közös hangsúgy akit szerethetek babusgathatok stb.Csak ezt az ürességet nehéz legyőzni és áttörni a gátlásaimat ahhoz hogy azt csinaljak egyedül is amit szeretnék.
2016. jún. 1. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Megmondom őszintén, nem igazan értek egyet az elso hozzászólóval, mert minden ember mas. Van aki évekig el van ugy, hogy a sajat kis világára koncentrál. En mióta az eszemet tudom azóta szeretem, ha van mellettem valaki. Kipróbáltam, tudatosan fel évig egyedul voltam, de másra sem tudtam gondolni, minthogy milyen jo lesz amikor ujra kapcsolatba leszek. De nem adtam fel egy évig egyedul voltam, de pont ugyanolyan rossz volt, vagy meg rosszabb mint az elso nap.

31f

2016. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%
#3 Életképtelen vagy...
2016. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

" ha épp semmit sem csinálok akkor ezen kattogok"


Soha nem értettem, hogy ez mi. Nekem nincs olyan, hogy semmit sem csinálok ... Mindig csinálok valamit, amihez éppen kedvem van, hogy jól érezzem magam. És ezért piszok jól elvagyok egyedül. Ha kedvem van megyek és iszok egy sört, ha kedvem van, felviszek egy csajt, ha kedvem van filmezek, ha kedvem van kiverem ... Ez a szép abban, ha egyedülálló az ember, úgy él, ahogy a legjobban jól esik és mindig azt csinálhatja, amihez kedve van!

2016. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is többször voltam egyedül és bár lefoglaltak a napi teendőim és volt hobbim azért még is hiányzott egy társ ami szerintem tök természetes.Azért hozzátenném mindenáron nem kellett valaki csak,hogy legyen közbe meg nem is passzolunk össze.Szerintem néhány ember akik nagyot csalódtak,vagy régóta nincs kapcsolatuk vagy mindkettő,szóval kicsit besavanyodtak már és azzal védekeznek,hogy nekik nem kell nincs rá szükség és nem vallanák be max csak maguknak,hogy de igen nagyon is hiányzik valaki:P Ja és egyébként egy kapcsolatban is mindkét félnek lehet ideje saját magára,a hobbijaira,barátokra stb.
2016. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
úgy, hogy örülök ha egyedül lehetek.
2016. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uazt gondolom mint #1.
2016. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Úgy, hogy azért szokott néha pina lenni, amit felhúzhatok a farkamra. Ezen kívül vannak régi, igaz, közeli jó barátaim, akik meg sokszor érzelmileg és intellektuálisan is kielégítenek ha velük vagyok. Szexuálisan pedig ahogy írtam szoktak alkalmi kapcsolataim lenni.

Nagyon régi és jó barátaim vannak, amikre ha meghallják a legtöbb ember tényleg azt mondja kicsit irigy is rám emiatt.


26/F

2016. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!