Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? érdemel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? érdemel még egy esélyt?

Figyelt kérdés
több mint egy éve van szeretőm aki fiatalabb nálam,de a napokban össze vissza hazudozott,kiderült hogy egy sráccal lefeküdt stb..de velem jobb és újra engem akar! azt kértem tőle az elején h ne verjen át,megtette! én is szemét vagyok kb 10-12 lánnyal lefeküdtem már mióta őt is ismerem(mellette) .miért tud ez ennyire fájni nekem? totál kivagyok,pedig csak összejártunk,nem volt kapcsolat!Nem bírom elfogadni h mással is lefeküdt!
2016. jún. 1. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Irány a nemibeteggondozó!
2016. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az intimitás megosztása, ha tartós, akkor egy kötelék is. Hogy milyen szoros az mindenkinél más, de van. Kár tagadni. Így vagyunk tervezve. Akivel megosszuk az ágyat folyamatosan, ahhoz kell némi bizalom, és a bizalomhoz egyfajta kötődés.

A szexkapcsolatok nagy százaléka pont ezért a legbonyolultabb minden kapcsolatformánál. Hiába fixálják le a felek, hogy mik az elvárások, az emberi természet felülírja azt.


Ami te most tehetsz, az az, hogy átértékeled a kapcsolatodat ezzel az illetővel. Nem a "még egy esély" itt a kérdés, hisz sosem volt a tied! Ez sosem volt párkapcsolat. Így a törvényei is lazábbak, kevesebb jogod van jogot formálni rá.

Ha úgy érzed, monogámabb kapcsolat kell, akkor keres egy párt magadnak. De azt nem várhatod el tőle, hogy hűséges legyen, amikor te sem voltál az! Ilyen a szexkapcsolat! Ilyen a szeretők ágya, többen melegítik.


Szerintem tedd rendbe elsősorban magadba a dolgokat, mert most nagyon következetlenek az igényeid! (egy hűséges szexpartner, akit olykor felcserélhetsz mással) Aztán ha végre eldöntötted mit is akarsz valójában, akkor leülni az emberrel megbeszélni a dolgokat.

2016. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szexelni vele,de közbe mással is!! vele jó de vágyok a másikra is! de közbe ő fiatal lány létére ne bújjon már más ágyába :S
2016. jún. 1. 08:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"vele jó de vágyok a másikra is! de közbe ő fiatal lány létére ne bújjon már más ágyába"


Ha te megteszed, ő is megteheti. Csak azt várhatod el a másiktól, amit te is nyújtasz.

2016. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt így előre közölte vele is?

Mert nekem az a kérdés, hogy TE érdemelsz-e egy esélyt.


Sejtelmes sincs, miért viselkedsz így? Ne viccelj!

1. Hiába ismersz még 12 másik csajt, hozzá térsz vissza mindig, ragaszkodsz a lányhoz.

2. Ne lépjen félre (nem is vagytok egy pár!), mert az neked fáj, csak magadnak akarod.


A diagnózis: BELESZERETTÉL.

Csak amekkora ökör vagy, elbahod az egészet, mert neked csak szervezőnek kell, hogy nyugodtan kefélhess bárkivel.


Hagyd ezt a szegény lányt békén, nálad jobbat érdemel.

2016. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szeretem valamilyen szinten,de nem vállalnám fel soha hogy ő a barátnőm...szex jó de fiatal nagyon!
2016. jún. 1. 09:01
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha meghagyod szexpartnernek, akkor neked semmi közöd ahhoz, hogy kivel fekszik még össze! Ettől szexkapcsolat! Itt is van közös megállapodás, megegyezés, de a kettős mérce ugyanúgy nem járható.

Ha viszont ennyire nehéz ezt feldolgoznod, de felvállalni nem akarod, akkor le kell építeni a kapcsolatot. Igazából már megkezdődött a kettőtök szétbomlása, csak az a nem mindegy békében váltok el, vagy acsarkodva.

2016. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amit szabad Jupiternek,nem szabad a kisökörnek? Ugy fair ha mindenki adogatja osszevissza a nemibetegsegeit nem csak te,a harem ura.
2016. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most akkor konkrét számokat kérek, hogy ki mennyi idős!


Mert erős a gyanúm, hogy te se vagy egy érett, felnőtt férfi, a kiscsaj pedig legfeljebb 12-14 körül lehet.


Nem a barátnőd, nem vállalnád fel soha, nem akarsz tőle mást, csak szexet: nyugodj bele, hogy azzal, akkor és annyiszor kefél, ahányszor megkívánja. (Feltéve, hogy elmúlt 12/14 éves... Addig erőszaknak számít, jogilag.)


Te is ezt csinálod, végigkeféled a várost, és ennyi.


Egyébként meg jó, ha észbe kapsz.

A csaj le akar téged cserélni, csak az új pasi nem úgy domborított az ágyban (tudja a franc, lehet nem szeret nyalni, kisebb a cerkája, vagy csak nem köpte szemen miután a seg.gébe élvezett...), de amint összehemperedik olyannal, aki ki tudja elégíteni, neked fel is út, le is út.


Aztán vakarózhatsz, hogy pedig te még adtál volna neki esélyt, ha ő látni se akar többet...

2016. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szép dolog a kettős mérce, mi?


Fogsz te még nagyon pofára esni, kérező, és meg is fogod érdemelni. Semmi közöd ahhoz, kivel mit csinál a lány. Neked nem ér annyit, hogy elkötelezd magad mellette, teljes joggal éli az életét, egy szót sem szólhatsz. Remélem jól behisztizel és rájön, mekkora gyökérrel van dolga, és nem teszi többet szét neked a lábait.

2016. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!