Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves férfiak, adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, adnátok egy nőnek egy második esélyt szakítás után? Egyáltalán ki érdemel második esélyt?

Figyelt kérdés
tegyük fel együtt vagy egy nővel, de pár hónap után meggondolod magad, szakítasz. de a nő még mindig oda van érted. adnál neki egy második esélyt, ha látod rajta, hogy küzd érted, és tényleg magadért szeret?
2015. júl. 17. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és miért nem?
2015. júl. 17. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nem vagyok meggondolatlan személy, így ha szakítok, annak nyomos oka van és nem épp a napi durci.
2015. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

volt ilyen és nem adtam,pedig aljas módon,próbálkozott, ittas állapotomban,és büszke vagyok magamra,legyőztem a férfi kanos kúrógép állatot magamban,a büszkeséggel !

:d

2015. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@ddevastator

A férfi kanos kúrógép állatot nem a büszkeséged győzte le, egyszerűen olyan talajrészeg voltál, hogy azt a micsodát a Jóisten sem állította volna fel :D

2015. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennék, sokkal racionálisabban oldanám meg ezt. Első lépésként biztos, hogy nem tűnnék el, ez a legnagyobb bunkóság.
2015. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


és hogy oldanád meg? mit tennél?

2015. júl. 17. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell ahhoz egy kis érzelmi tapasztalat úgy, hogy higgadtan tudj kezelni dolgokat, de főleg megértsd, hogy mit miért csinálnak az emberek. Biztos, hogy leülnék vele beszélgetni akkor is, ha már nem vagyunk együtt.
2015. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!