Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudom, mit gondoljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom, mit gondoljak, ez szerelem vagy valami más?

Figyelt kérdés

13 éves korom körül kezdtem felfigyelni egy lányra, aki később már komolyabban érdekelt, talán nevezhetjük szerelemnek. Minden nap eszembe jutott, ha nem volt velem, folyton hiányzott stb stb..nem akarok nyáladzani. Az élet úgy hozta, hogy mindig is csak egyoldalú volt a dolog, történt bennem is sok változás vele kapcsolatban is. Többek közt, mert próbáltam lebeszélni magam róla, tudva, hogy semmi sem lehet kettőnk közt, s mert ahogy közeledtem felé, jobban megismertem, így olyan oldalát is, ami nem igazán pozitív az én szememben. Szóval idővel "kiszerettem" belőle ezek miatt, kb 1,5-2 éve lehetett, mikor már tényleg nem érdekelt.


A probléma ott kezdődik, hogy ez nem tartott sokáig. Hiába látom a mai napig a hibáit, hiába nem tartom olyan embernek, akivel akár csak barátkoznék az értékrendünk különbözősége miatt, hiába hagyom figyelmen kívül a társaságát is ha néhány baráttal és vele összeverődünk, mégis ugyanúgy eszembe jut naponta többször, akármit teszek, mindig eszembe jut, hogy ő mit és hogyan tenne, vagy hogy mit mesélt az adott dologról. Szinte bármiről rá asszociálok és ha unatkozok is mindig azon kattog az agyam, milyen lesz, ha újra összefutunk.


Én már jó ideje azt "vallom", hogy nem szerelem és nem szeretem őt. Viszont akinek ezt elmondtam, mindenki rávágta, hogy de igen, ez bizony az. Ti hogy látjátok, ez mi?


22/F


2016. jún. 1. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen definiáltad a szerelmet kedves kérdező! :)
2016. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igenis szerelem,komoly és plátói. De miért gondolod,hogy nincs esélyed?
2016. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt csak eleinte gondoltam, hogy nincs esélyem. Később kezdtem belátni, hogy a társadalom nem ugyanazon rétegébe tartozunk, hogy úgy mondjam és emiatt nem is akartam. Így aztán idővel belefásultam, beletörődtem, hogy kettőnk között soha nem lesz semmi. Aztán ahogy teltek az évek, nekem is egyre rosszabb lett és mégiscsak megpróbáltam közelebb kerülni hozzá. Amint többet beszélgettünk, kezdtem jobban kiismerni és a személyisége és az értékrendje nem igazán egyezik az enyémmel annak ellenére, hogy van amiben nagyon hasonló a gondolkodásunk. Így aztán már többször elgondolkoztam rajta, hogy akarnék-e egy ilyen lánnyal kapcsolatot. Arra jutottam, hogy nem, bár itt bele lehetne menni abba is, hogy a szerelem nem a logika alapján működik és hasonlók, de már nem tudom, hogy mi ez.


Azt még hadd mondjam el, hogy egyszer elmesélte nekem, hogy számára milyen az ideális pasi. Ahogy boncolgatta a témát, a végén arra jutott és azt mondta, hogy lényegében olyan pasit akar, mint én (tulajdonságok alapján). Ennek ellenére most egy olyan srácért van oda, aki picit se ilyen. Ezt onnan tudom ilyen biztosan, hogy a srác az egyik haverom.

2016. jún. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!