Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Volt már valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Baratságból lett szexkapcsolat majd mindketten többet éreztünk mégsem jártunk ez bonyolult miért de én próbáltam ismerkedni más pasikkal, hogy elfelejtsem de minden egyes pasi után egymás ágyába kötöttünk ki. Valahogy mindig úgy alakult hogy megint egymásrataláltunk de ez vele is így volt nem volt neki se normális kapcsolata azóta csak alkalmi légyottai.

Azt tudni kell az elején mikor barátság kezdett szexbe átcsapni programolat csináltunk együtt sok a közös emlék, mostanság én már kerülöm a közös prpgramokat pedig ő még mindig akarná.

Már nem érzem azt amit a legelején de hiányzik hogy hozzátudjak bújni.

Sose fogok megszabadulni tőle?


2016. jún. 1. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó az ilyenbe belebonyolódni hosszabb távon...csak a szenvedés és a bizonytalanság marad megoldások nélkül. Voltam hasonló helyzetben, tanultam belőle.
2016. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert szerencsétlenkedtek, mint két kamasz...

Ezért nevetek mindig az ilyen "szexkapcsolatokon": mindenki kib..szott érettnek képzeli magát ehhez - is -, aztán mégis valahogy elb..sszátok - szó szerint is. Hahha...

Amúgy igen, voltam ilyenben, csak nem gyerekfejjel... :)

2016. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elozo egyetertek veled


Szerintem a sexkapcsolat az, amikor CSAK azert jarsz ossze a fiuval, hogy sexeljetek. Oke, egy vacsi vagy egy pohar ital elotte meg belefer, de nem hivogatom hetkozben, hogy hogy vagy mit csinalsz, nem lajkolom a feszen a kepeit, semmi olyat nem csinalok, ami mar azt sejteti, hogy ez egy parkapcsolat. Csupan a testiseg.


Amikor en egy ilyenbe belemegyek tisztaban vagyok azzal, hgoy ez most errol szol. Persze viszek bele erzelmeket, hisz anelkul nem megy, de nem kezdek abrandozni, hogy mi lenne ha o meg en. Nem szovogeket abrandokat es nem altatom magam. Altalaban komoly ferfiakat valasztok es akkor ok is igy velekednek errol es nincs zavar, nincs problema, nincs szenvedes.


Ha te sem tudod kerdezo eldonteni, hgy mit akarsz, akkor mi honnan tudjuk? Ezt neked kell a kis fejecskedben letisztazni, hogy tulajdonkeppen mit akarsz a fiutol es mikor kitalaltad es latod tisztan a kepet, akkor ulj le vele es beszeljetek meg. Ha o is hasonloan gondolkodik es egyezik az elkepzelesetek, akkot tessek jarni es egy normalis kapcsolatot epiteni ebbol. Ha neki mas elkepzelesi vannak, akkor tessek bucsuzkodni. Amig osszefekszel vele rendszeres jeleggel, addig nem fogsz tudni szabadulni a gondolatatol es mindig ott lesz veled es masokkal sem fogsz tudni normalis kapcsolatot letrehozni.

2016. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!