Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátomnál alszom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnál alszom, nem tudok elmenni nagywécézni. Mit tehetnék, hogy ez megoldódjon?

Figyelt kérdés

Már párszor aludtam nála de mindig csak egy napot, azzal még nincs baj mert annyit ki lehet bírni wc-zés nélkül. Egyszer már voltam nála 3 éjszakát és akkor sem sikerült elmennem és a végére már nagyon rossz volt.


van esetleg valakinek valami tippje hogy mit tehetnék ezügyben? jó lenne ha megoldódna a dolog mert szívesen vagyok nála és szeretnék nála aludni úgy is hogy ne csak mindig egy éjszakát.


Most jön a nyári szünet és a szülei elfognak utazni 5 napra és akkor 5 napig nála lennék, emiatt eléggé félek hogy hogy lesz, hogy annyit hogy bírnék ki wc-zés nélkül?


2016. jún. 2. 18:07
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én sosem értettem, hogy a lányoknál mi ez a wc-para.

Szerintem a szükség nagyúr. Menj el nyugodtan, ha már nagyon kell, jönni fog magától aminek jönnie kell.

2016. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nőként engem a nagywc annyira nem zavar, persze azért előte pár nappal ügyelek az ételekre, amiket eszek. Sokkal inkább zavar az, ha valaki tapintatlan és képes azonnal a másik után bemászni a wc-re úgy, hogy meg sem várja, hogy egy kicsit szellőzön a wc, ennyi minimális tisztelet sincs már az emberekben manapság. Mikor másnál aludtam még az zavart, hogy sokszor a wc úgy volt beépítve a panel lakásban, hogy egyáltalán nem volt jól szellőző ablaka ...
2016. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ha nem otthon vagyok, egyszerűen nem megy. van hogy az inger sincs meg, viszont már érzem hogy fáj a hasam, meg érzem hogy kéne. de ha próbálom, akkor se sikerül. Egyszer voltam egy barátnőmnél 5 napot és akkor sem sikerült, a végére már iszonyatosan rosszul voltam.
2016. jún. 2. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, nekem csak az idő segített. Jó párszor aludtam már a barátomnál, mire fel tudtam annyira oldódni, hogy tudjak rendesen nagyvécézni.
2016. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igyál hashajtó teát. Nem durvát, hogy nagyon rossz legyen, csak hogy beindítsa a dolgokat.


Vagy használj Guttalaxot. Mindig csak az előírt mennyiséget, különben erős görcsök lesznek. De ha megfelelő mennyiséget használsz valamelyikből, akkor jönni fog a dolog, ha szorongasz, ha nem.

2016. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hashajtót azért nem akarok, mert már volt hogy vettem be (nem akkor amikor nála voltam) és bár igaz hogy sikerült tőle a wc-zés, viszont olyankor úgy hogy az hanggal is járt. szóval az nagyon ciki...
2016. jún. 2. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem azért nem tudsz, mert nem akarsz mert "ciki". Így viszont én inkább az Egészség topikba írnék, mert nem a kapcsolatoddal van baj. :D
2016. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, nekem régebben volt ilyen, hogy idegen helyen az első pár napban egyszerűen nem ment.:) És gyakran vagyok nem otthon. :)

Javaslom, hogy lazulj el, és gondold végig, mennyire egészségtelen, amit csinálsz, akkor is, ha nem tudatos. Sajnos ennek az lesz a vége, hogy úgy begörcsöl a hasad, hogy a mentő visz majd el. Ugye ezt nem akarod?

Ezek teljesen TERMÉSZETES EMBERI dolgok, próbáld tudatosítani magadban, és hidd el, menni fog.

Amúgy egy kis adag tejeskávé reggel nálam garantált siker.:)

2016. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A shef ajánlata: Gyros fál, köretnek pedig azt a tejszínes tésztát kérjed! De ne legyél a WC-től fél óránál távolabb! :)
2016. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kell orvoshoz mennem, csak akkor van ezzel bajom ha nem otthon vagyok, otthon sikerül mennem minden nap vagy minden másnap
2016. jún. 2. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!