Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy könnyebb legyen, vagy hogy megoldódjon végre?

Figyelt kérdés
egy évig együtt voltunk barátommal, az utóbbi 2 hónapban sokat veszekedtünk de mindig kibékültünk és azokon kívül sok, szép dolog is volt akkor. kibékültünk egy nagy összeveszésből és minden jól ment egy hétig, aztán kijelenti hogy legyen vége mert már csak én akarom ezt a kapcsolatot és nem olyan mint régen. nem tudtam felfogni először, aztán beszélgettem pár emberrel és kicsit enyhült a bánatom, mindennap beszélünk és azt akarja, hogy barátok maradjunk. ha lája rajtam, hogy nem flörtölgetek vele és nem írogatom neki, hogy hiányzik, akkor elkezd teperni, hogy találkozzunk meg becézget, meg flörtölget, de viszont ha fordítva van ez, aranyos vagyok vele, akkor meg nem érdekli és úgy viselkedik velem, mint egy idegennel..nem tudom őt elfelejteni, mivel amint látja, hogy kicsit másabb vagyok, mint szoktam lenni egyből kellek neki...viszont ha az lesz a téma, hogy most mi van velünk, akkor azt mondja, hogy nem tudja mit akar, jó neki most ez így. fogalmam sincs mit csináljak milyen legyek, de nagyon szeretem és nem tudom egyszerűen mihez kezdjek...20/L

2013. dec. 19. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok.
2013. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szintén hasonló cipőben.:DD csak én egy lánnyal.
2013. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!