Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre megoldódjon?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval, aki hát nem valami nagy szám, de én mégis megszerettem. Amióta összejöttünk a szüleim nem tudnak nem róla beszélni, folyamatosan olyan szavakat hasznának rá (és néha rám is) amiket még a legnagyobb ellenségemnek sem mondanék. Már nem merek hazajönni a suliból, mert nem tudom, hogy már megint mit kaphatok otthon. Amikor már azt hittem, hogy megbeszéltük anyuval kezdi újra. Azt mondják, hogy lecsúsztam miatta, de ez nem így van, pont a szüleim miatt csúsztam le, mert nem bírom tovább ami otthon megy. Szakítani nem szeretnék vele mert nagy kedvelem :/ Már születésnapomra, se karácsonyra sem fogok kapni semmit, azt mondják, hogy ha már őt választottam helyettük akkor vállaljam a következményeket. Nem tudom mit tehetnék, hogy vége legyen már ennek az egésznek, bemutatni meg nem fogom nekik mert a végén még szegény torkának esnének. :(
2012. nov. 27. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
cigánnyal kezdtél?
2012. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüleid azok a régimódi szülők közé tartoznak, hát kincsem erre aztán várhatsz még éveket h akármelyik pasidat is megkedveljék.


A jövőd az olyan lesz a te esetedben, hogy költözni fogsz amint lehet.

2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körülbelül én is így voltam és már vagy 1 éve a szüleim nélkül, a párommal élek. 19L
2012. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, csak kicsit link
2012. nov. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!