Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az ilyen izmos férfitest? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mennyire legyen egy férfi izmos? Nyilván gondolom fontos,hogy ne legyen hatalmas nagy sörhasa,de az izmosság mennyire fontos?

Egy atletikus,"hétköznapi" izomzattal rendelkező férfi jobban bejön nektek,mint a fenti 2 képen található férfitest?



2016. jún. 2. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a "hétköznapi" izomzat jön be.

22N

2016. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
55%

Jajjj, ne! Csak az ilyen "izmos" fiúkákat neee.

Abszolút semmi erő nincs ebben a felfújt "izomban"!


A sportos izmos jön be, nem pedig az ilyen "szépfiú vagyok és napi két órát kondizgatok" fiúk.

2016. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez abszolut nem jon be. Lehet mackosabb, igazabol barmilyen..csak ne ilyen izmos.


26N

2016. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
28%

Még ez is túl sok...

Hol éltek ti lányok?

Ez egy narturál fizikum.

2016. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
10%
jó forma ! ezzel a testtel már bőven lehet csajozni
2016. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
63%

Akiket mutattál, azok számomra is a páwa kategóriák, felfújt izmokkal.


[link]


Az ilyen jobban bejön nekem, bár én nem szeretem igazán az izmos férfiakat, az életritmusunk teljesen más; velük nem lenne az, hogy beülünk este egy film elé pizzát falatozva, mert a kalóriákat számolgatnák állandóan (tapasztaltam már ilyet). Szeretem, ha kicsit mackósabb a férfi. Bár ez mind egyéni ízlés kérdése.

2016. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
96%
Én néhány szögbe úgy nézek ki mint valami kigyurt állat, pólóba utcán meg mint egy átlagos valaki, ezeken a képeken levő csávók is valószínűleg épphogy vastagok, csak jó szögbe vannak lefotózva, a 2. képes meg eléggé nagyított, rólam is készültek ilyen képek, igazából maga a feszengés szerintem ami rontja az esélyeket, meg a stílus ami az izommal jár, előnyöd csak akkor származhat ha mellé nem párosul egoizmus, csak egészséges szinten, hogy elégedett legyél önmagaddal, naturálon sose lehet valaki "túl izmos", "túl szálkás", sőt egy egyszerü ruhába azt se látni rajtad hogy edzel, ha szálkás vagy és natúr max.
2016. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az ilyen tipusu pasik jonnek be


[link]


30/N

2016. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem. Én a mackós férfiak tudnak megfogni, akinek van egy kis pocakja 22/N
2016. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondom, hogy undorító, de mi ez a ruha??? Csak ez az izomzat nem lenne kizáró ok, de ehhez 'személyiség' is társul...
2016. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!