Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az ilyen izmos férfitest? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mennyire legyen egy férfi izmos? Nyilván gondolom fontos,hogy ne legyen hatalmas nagy sörhasa,de az izmosság mennyire fontos?

Egy atletikus,"hétköznapi" izomzattal rendelkező férfi jobban bejön nektek,mint a fenti 2 képen található férfitest?



2016. jún. 2. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
66%

Úristen te annyi fas.zságot összeirkálsz, hogy az már fáj!!!


"akkor nem fogsz tudni természetes módon annyi fehérjét bevinni a szervezetedbe, hogy elég legyen, ezért vannak a fehérjekészítmények"


:DDD Simán meg tudod enni a fehérjemennyiséget normál étkezéssel is, egyszerűen a praktikusság miatt szedi, aki szedi. Nem ettől fog nőni az izopm, te barom! :D


"Én sokkal jobban preferálom a natural edzést, mert természetesebb, kellemesebb látvány számomra az így kidolgozott test"


Akkor most mi a naturál edzés??? Van aki soha nem szed tápkieget (fehérjekészítményt), simán beviszi normál kajából is, és mégis akkora, mint egy hegy!


Összegezve: szerinted az lesz nagy darab, meg annak lesz nagy izma, aki fehérjekészítményeket eszik. :DDDD Aki nem eszik ilyeneket, az a naturál edző...

Köszönjük emese, ma is jól fogok aludni! :DDD

2016. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Túl izmos naturálon sohase leszel, ha csak nem termelsz jóval több hormont az átlagnál... A táplálékkiegészítők meg tápanyagok vagy vitaminok de itt inkább a kérdésre kéne fókuszálni.
2016. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%

Én a natural a saját testsúlyos edzést értem, amihez nem használ az ember plusz súlyokat. Ez okozhatott némi félreértést. Sry. Az általam naturalnak hívott edzésnél valóban nem lehet olyan szinten túlterhelni a szervezetet, mint súlyzóssal.

Ebben az esetben más a szervezet igénye, már csak azért is, mert más izomrostok terhelődnek. Továbbmenve: hiába eszel húst hússal, ha nagyon leterheled a szervezetedet, akkor nem elég, mert nem tartalmaz minden fehérjéből annyit, mint amennyire szükséged van. Infó: 2 gramm hús nem lesz egyenlő 2 gramm fehérjével. Nem beszélve arról, hogy nem csak erre van szüksége a szervezetednek.


A tüdőkapacitás, és teljesítmény illetve a szív úgy jön ide, hogy az izmaid, bármily hihetetlen, nem működnek sokáig oxigén nélkül. Az oxigén szállításához pedig szükség van a vérre, amit a szív pumpál. Nem egy agysebészet erre rájönni.


Az izomzat nagy megterhelés után nem regenerálódik 8 óra alatt. Ezért van külön lábnap, has...stb.

2016. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

"Infó: 2 gramm hús nem lesz egyenlő 2 gramm fehérjével"


[link]

2016. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 85% te mennyire nézel butának minket?

"Infó: 2 gramm hús nem lesz egyenlő 2 gramm fehérjével"


És nem érted meg, hogy nem terheled le nagyon a szervezeted ha hagysz időt regenerálódni és eleget alszol?


"Továbbmenve: hiába eszel húst hússal, ha nagyon leterheled a szervezetedet, akkor nem elég, mert nem tartalmaz minden fehérjéből annyit, mint amennyire szükséged van."


Senki se mondta hogy húst hússal eszünk, és ezért kell teljes értékű fehérjét enni, és meséld már el melyik fehérjéből nem bírsz annyit bevinni mint amennyire szükséged van?


"A tüdőkapacitás, és teljesítmény illetve a szív úgy jön ide, hogy az izmaid, bármily hihetetlen, nem működnek sokáig oxigén nélkül. Az oxigén szállításához pedig szükség van a vérre, amit a szív pumpál. Nem egy agysebészet erre rájönni. "


Te mégis hány éves vagy?:D Nem azt kérdeztem, hogy minek az emberi szervezetbe a tüdő, csak azt hogy a tüdőkapacitást súlyzós edzésnél nem kell fejleszteni mivel 0 állóképesség elég hozzá. Persze kardiózni kell, csak nem azért amiért te hiszed.


"Az izomzat nagy megterhelés után nem regenerálódik 8 óra alatt. Ezért van külön lábnap, has...stb."


És ki edz 8 óránként? Egyébként az izom 48 óra alatt az érdemi regenerálódását befejezi ha nem 5 gyakorlatot végzel rá, és az osztott edzéstervnek ha nem vagy kezdő nem sok értelme van, azzal nem tudod kimaxolni magad.

2016. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a nők elég egyértelműen nyilatkoztak: nem tetszik. Kb annyira természetes, és szép látvány, mint a lányoknál a műhaj, műköröm, szilikoncici. És azért nem reagáltak hevesen, hogy jajj, de szexi, meg grr, bármikor rámugorhatnának, mert itt nem ilyen nők vannak. Hasonló, a hasonlóhoz.

Ha valaki természetes nőt szeretne, nem nagy izmokkal fogja elérni. Ha műmacákat szeretne, akkor remek az elképzelés, és csak így tovább!


És félreértések elkerülése végett: én egy percig sem személyeskedtem, vagy minősítettem másokat. Találkoztam jó fej izomtoronnyal, műmacával is, ahogy idegesítő natural féfival/nővel.

2016. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
0%

"ahogy idegesítő natural féfival/nővel."


Én is. Itt vagy mindjárt Te! Okoskodó hülygyerek! :DDD

2016. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Natural a doppingmentes, hormonnal nem tuningolt szervezetet jelenti, tehát hogy természetes mennyiségü hormont termelsz, a kreatin meg egyéb anyagok, mind tápanyagok, ahogy a fehérje porok is, Kaja, vagy valamilyen növényi kivonatok szoktak lenni de nagyrészt placebo, illetve árhoz mérve nem hoz igazán változást
2016. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Zyzz több nőt dugott mint a gyk együtt véve, szóval az izomnak mégis csak van előnye... Az összhatás a lényeg aesthetic, ami minden együtt, az arc, az izmok összessége, mérete, szépsége, formája, a mellé való ruhák, kiegészítők, az izom önmaga, pláne ilyen zsírosan, formátlan nem sok hasznot fog húzni pláne ha a személy 2 szót se tud mondani, tanulatlan, és hülye.
2016. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem a nők elég egyértelműen nyilatkoztak: nem tetszik."


Aham, nyilván ennek a 10 savanyú GyIk-es nőnek a véleménye a mérvadó.


Akkor már miért nem ez?


[link]


Enyhe 6 millió kedveléssel....:DDD

Szerintem a nők egyértelműen nyilatkoztak: tetszik!

2016. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!