Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már probléma az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már probléma az, ha egy nő szívesen lenne háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Szívesen és jól tanultam mindig is, most közel állok a diplomához. Még egy kicsi (mondjuk tényleg nagyon kicsi) diákmunka is "befigyelt" (ahogy ma mondani szokták :)), nem volt rá szükség, de extra zsebpénzként és hogy lássam, milyen is a munka, mint olyan.


Viszont mégis azon gondolkozom, legjobb lenne háztartásbeli asszonyként élni valaki oldalán.

Több gyermeket vállalnék, őket látnám el. Sütnék-főznék (rendesen, alapanyagokból, nem mirelit és félkész), takarítanék, kertes ház esetén vállalnám egy kis konyhakert locsolását, kapálását, akár pár tyúk etetését, tojás összeszedését. Délután nem túlságosan korán, viszont időben elhoznám a gyerekeket óvodából, iskolából, az iskolásokkal tanulnék otthon. A férjem az általam főzött ételt vinné munkába, esetleg süteményt is, a gyermekeimnek gazdag szendvicset csomagolnék.

A férjem arra jönne haza, hogy csak a barkácsolás, nagyobb, közös bevásárlás van hátra lényegében. Kényelmesen tudnánk vacsorázni, beszélgetni, gyerekekkel játszani (tanulni már nem biztos, hogy kellene, addigra meglennénk, de ha mégse, akkor se akkor állnánk neki), kettesben is közös programokat csinálni.


Ahogy egyre serényebben veszem ki a részem a házimunkából, szinte megrémiszt a gondolat... A házaspárok hazaérnek délután öt és hat között. Az, hogy nem főznek, vagy mirelit ételt melegítenek csupán meg/sütnek ki, nem csoda, így is este ott van a mosás, mosogatás, takarítás, gyerekekkel esetleg tanulni, edzésre vinni, gyerekekkel játszani, házaspárok beszélgessenek, házaspárok csináljanak közös programokat (mert különben kihűl a dolog) és természetesen az ágybeli dolgokra is legyen idő.

Nem csoda, hogy az emberek fáradtak, idegesek, nincs idejük - de energiájuk se - egymással foglalkozni.


Ha olyan férjem lenne, aki jól keres, azzal szívem szerint úgy "élnék vissza", hogy meleg vacsora, gyümölcssaláta, tepsi sütemény várná egy tiszta lakásban, az erkélyen (vagy a kertben) saját termesztésű paradicsom, paprika, fűszerek; ki lenne mosva, el lenne mosogatva. Este pedig pihenhetne ő is, aki egész nap az irodában ült, játszana, sétálna a család, a gyerekeket nem a tévé elé ültetnénk le.


Tudom, ma már az a normális, ha a nő is dolgozni AKAR. Lenézik és mindennek elmondják, ha a gyermeknevelés és a háztartás lenne a választott hivatása szíve szerint.


2016. jún. 2. 19:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
91%
Itt mindenki diplomás a gyakorin? Csak mer kíváncsi lennék az olyan válaszoknál, hogy ki hogy sz0pik meg hogy nyeli le vajon ott is diplomások irogatnak? Egyébként meg pénz miatt kell a nőnek is dolgozni, ha havi 1millát megtud keresni a férfi akkor nincs rá szükség, de honnan tudod, hogy nem hagy el és találsz egy másikat aki havi 120-ból él? Ottmár megint melóznod kéne.
2016. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nem probléma. Egy felnőtt nő el tudja dönteni, mit szeretne csinálni, ha háztartásbeli szerep teszi boldoggá, és a férje képes egymagában eltartani a családot, szíve joga háztartásbelinek lenni, semmi gond nincs ezzel. Mindenkit más út és életvitel tesz boldoggá, egyes nőket a karrier, másokat a családanya, és vannak azok a szupernők, akik valahogy a kettőt mindenféle probléma nélkül össze tudják hozni :D
2016. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
#1 Szerinted diplomások nem szokták élvezni az orál szexet???? :D Ez olyan szomorú.
2016. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Én pl legalább annyira élvezem a munkám, mint amennyire te az általad leírt életet élveznéd és ezzel többen is vagyunk így. Vannak, akik pedig szívesen élnék meg ezt, de egyszerűen már egy olyan világban élünk, ahol nagyon nehéz egyetlen fizetésből megélni. Meg az embernek tényleg jól esik, hogy ő is megdolgozott azért a pénzért, amit elköltenek. Emellett sokan utálnak pl főzni és takarítani (ez számomra is hihetetlen, de tényleg vannak ilyenek)...és sajnos gyerekek mellett egyáltalán nem könnyű sütni, főzni, takarítani, és kertet is gondozni, családi életet illetve, házaséletet élni..
2016. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
22%
3-as, és szerinted ilyen kérdéseket egy tanult embernek itt kell megtárgyalnia? Csinálja a párjával és ennyi, nincs mit beszélni róla.
2016. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Nemcsak itt, mindenhol egyre több a diplomás, az a baj. :D

Szerintem sincs köze a végzettségnek ahhoz, ki milyen formáját élvezi a szexnek.



Itt azért írtam le, hogy mivel foglalkozom stb, hogy nem vetem meg se a tanulást, se a munkát sem. Se azt sem, ha egy nő hivatása ápoló/orvos/akár mérnök, akármi, ezért dolgozni AKAR.

Viszont azt néha érezni, hogy azt megvetik, aki szíve szerint otthon maradna, már ha ugye a férj keresete engedi.

2016. jún. 2. 20:15
 7/57 anonim ***** válasza:
28%

Alomvilag esti mese

Egy diplomas no 2 ev alatt megkattana a pelusos gugyogestol es a napi hazimunka robottol.

2016. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Egyébként engem érdekel az önellátás, ha 1. lenne kivel, 2. nem lenne tétje, akkor azonnal költöznék is egy kis "farmra" és megpróbálnék beletanulni. Ezért vonz jobban a sütés, főzés, kis konyhakert gondozása, tyúkok etetése, mint az iroda.

Jobban vonz a "régimódi" élet is, mint az iroda, utána hazarohanás, és házimunka elvégzése, már amennyire van idő és energia.

2016. jún. 2. 20:22
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

"Nemcsak itt, mindenhol egyre több a diplomás, az a baj. :D "



Tehát te nyugodtan írhatsz ilyet, de a diplomás nő nem ítélhet el mert te háztartásbeli szeretnél lenni..

2016. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

# 7

Nem biztos.

Én a fülledt irodában ücsörgést, a számítógép előtt görnyedő pötyögő munkát a négy fal között bezárva jóval nehezebben fogom megszokni.

2016. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!