Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hisznek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hisznek abban, hogy egy nőben megtalálhatják a másik felüket?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy "úgy érzem Te vagy a másik felem, veled vagyok egy egész" Ebben csak a nők hisznek vagy a pasik is?

2016. jún. 2. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert így is van, csak nem olyan módon mint egy kettészelt alma, hanem sokkal de sokkal bonyolultabb módon :)
2016. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy az embernek a társában a másik felét kéne megtalálnia. Szerintem minden ember egyedül is egy "egész" kell legyen, és mindenki a saját boldogságáért felelős, nem várhatja azt mástól. Persze ha az ember megtalálja a hozzá illő társat az plusz löketet ad, de aki anélkül nem tud boldog lenni az úgy se lesz soha igazán boldog szerintem.
2016. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sztem sem. Ezt tényleg csak azért mondjuk, mert a nők igénylik, különlegesnek akarják érezni magukat.

Eleve egy férfi se gondol úgy a nőjére, hogy azzal mindent meg kell osztania.

2016. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én inkább csak reménykedem benne. Mi férfiak sem vagyunk egyformák.
2016. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tényleg a másik felem, vagyis jól kiegészít, az azt jelenti, hogy nagyon különbözik. Az meg nem jó hosszú távon.
2016. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Rossz a fogalmazás, de igen. Úgy érzem, egyedül is egy egész vagyok, ugyanakkor hiszek abban, hogy meg tudom találni a lelki társat, méltó szellemi partnert, életem párját egy nőben.
2016. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmazok, hogy szeretnék hinni benne. De a valóság nem tündérmese.
2016. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

A másik felünk spirituális kategória (= a lelkünk másik fele), de mivel a férfiak messzebb vannak az érzéseiktől (és általában a lelküktől), mint a nők, akár évek vagy évtizedek is eltelhetnek, mire a férfi rájön, hogy hopp, ő az / ő volt az.

2016. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

A férfiak általában szellemi, lelki értelemben sokkal függetlenebb és önállóbb lények a nőknél.


Nem hiszek a "Nagy Ő"-ben, "Igazi"-ban vagy "Életem szerelme" szintű dolgokban. Azt gondolom van kint a világban millió és millió nő (Magyarországon tízezer és tízezer), akikkel kompatibilisek vagyunk egymással. Ezek közül véletlenszerűen választok majd egyet, amikor családot akarok alapítani. És ez utóbbi mindenkivel így van, csak nincsenek tisztában vele. Nincs sors, meg ilyenek.


A férfiak és a nők nem ugyanolyanok.

2016. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Az elég érdekes ha neked millió meg tízezer olyan nő van akivel kompatibilis vagy. Lehet nincsenek túl nagy igényeid vagy nem tudom de én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Én úgy vagyok hogy vagy fizikailag passzolunk de szellemileg nagyon nem, vagy szellemileg oké de fizikailag nagyon nem. Szóval akivel testileg működik a dolog azt megdugom akivel meg szellemileg kijövök azt általában passzolom. És így fogalmam sincs hogy fogok olyan nőt találni akivel szívesen alapítanék családot. De én szeretném ha a választottamra azt tudnám mondani hogy ő kiegészít engem és nem tudná őt számomra más nő pótolni. 27/F

2016. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!