Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem zavar, hogy sminkel (ffi)?

Figyelt kérdés

A férfi aki tetszik, ad magára, és igen, főleg a munkája miatt, de néha hétköznap is, mikor emberek közé megy, sminkelik\sminkel. Épp csak a natúr szépségét emeli ki, enélkül is bőven vállalhatóan néz ki. Ne durvára gondoljatok, natúr smink, amit pl. magam is fel szoktam dobni ha kimozdulok: korrektor, alapozó és/vagy púder, bronzosító, szempillaspirál (alapból is hatalmas fekete, göndör pillái vannak, irigylem is érte), a szemceruza nagyon vékonyan a tőnél opcionális, ajakápoló (még puhábbnak, csókolnivalóbbnak látszik tőle a gyönyörű dús ajka).

Titetket zavarna ez? Én kb. az első döbbent 3mp után úgy voltam vele, hogy üsse kavics, egy férfinak is jogan van hozzá, pláne, hogy ízlésesen teszi. Mennyire csapják ki nálatok a biztosítékot a "metroszex" férfiak? Esetleg más is van az én véleményemen, és elfogadja?

(Zárójelben megjegyzem nálam a kihúzott, füstös szem fétis is, de rajta még nem láttam olyat)


2016. ápr. 27. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Az első döbbent 3mp után egy hatalmas röhögés után mennék dolgomra.Ne haragudj:)
2016. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Noren1989 ***** válasza:
40%

Erre sajnos nem tudok értelmes választ adni. Hogy álltok a nemekkel? Fickó aki tetszik, a tied tisztázatlan. Maradjunk annyiba, hogy nálunk a fent leírt jelenség egyszerűen nem létezik. (Hetero férfiak).

26/F

2016. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

igazából már egyre több férfi jár manikűröshöz, szóval én azóta nem akadok már fennt semmin!


Ha holnap az összes férfi szoknyában rohangál szőrős lábbal már azon sem.. :O

2016. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Költőnő? ***** válasza:
64%
Hát igazából én már azt a jelenséget sem igazán értem, ha egy pasinak jobban ívre van szedve a szemöldöke. Jó jó h ízlésesség, nade azért van egy határ, amikortól nálam egy férfi megszűnik hiteles férfi lenni. Ez az a kérdéskör ami erősen feszegeti nálam azt a határt.
2016. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Miért ne lehetne egy hetero férfi magára igényes? Vagy egy férfi attól lesz hetero, hogy büdösen fekszik le az asszony mellé? :D A tisztaság és ápoltság veszélyezteti a férfiasságot?
2016. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ha már ilyen kíváncsi fáncsi vagy, nő vagyok.
2016. ápr. 27. 19:00
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
A FÉRFI nem ott kezdődik hogy alapoz,spiráloz,bronzosít és szemceruzát használ...
2016. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, szíved joga, ízlésen értelmes ember nem vitatkozik szvsz.


Neked ez tetszik, másnak az, így színes és szép a világ :) Én a mackósabb, szőrös-szakállas "férfiállat" (már ha a külsőt nézzük!) típusra bukom, szóval legalább pasin biztos nem vesznénk össze :) :)

2016. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyennel nem állnák szóba, de ha neked bejön, akkor az a te dolgod. Azt azért megjegyezném az egyik válaszoló írására, hogy van normális átmenet a sminkelt férfi(?) és a büdös, izzadt, igénytelen tahó között ám.
2016. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szőrösnek szőrös egyébként, szakállat is visel. Bár igaz ami igaz, a keze és a fogsora is gyönyörűen rendben van tartva :) De igazad van, nekem a mackós típus nem jön be annyira, inkább az átlag testalkat szálkás izmokkal, kb. 168 és 185cm közt, persze éljenek a kivételek ;) És ami a gyengém, a világos szem és a hosszú haj (a sötétet preferálom) :3 Szóval ezen biztos nem sokakkal fogok összeveszni :)
2016. ápr. 27. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!