Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy kezelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy kezelitek a kéretlen udvarlókat?

Figyelt kérdés

Eleve introvertált vagyok, és nagyon nem szeretem, ha az utcán, tömegközlekedésen, egyéb helyeken leszólítanak, főleg hogy mindent megteszek, hogy elfoglaltnak tűnjek. Ráadásul párom van, akivel nagyon jó a kapcsolatom, így abszolút nem vagyok vevő az ismerkedésre. Mostanában mégis odajönnek hozzám amúgy nagyon szimpatikus srácok, akikkel még el is mennék randizni, ha nem lenne párom, és egyszerűen képtelen vagyok kezelni a helyzetet.

Ha kedvesen közelítenek, akkor akaratlanul is elmosolyodom, ezen változtatni nem tudok, és ha egy mód van rá, nem szeretek bunkózni. Nyilvánvaló, hogy mit szeretnének, de valahogy lefagyok, és nincs ötletem arra, hogyan közöljem, hogy van barátom, ameddig rá nem kérdeznek, megadnám-e a számom vagy valami. Legalább lennének bunkók, akkor elküldhetném őket a francba, de tényleg rendesnek tűnő, mosolygós srácokról van szó, eszem ágában sem lenne bántani őket.

Hogy lehetne normálisan kezelni ezt a helyzetet? Legyek mogorva, hogy a mosolygást ne vegyék biztatásnak? vagy nem tudom... Tanácstalan vagyok :D


2016. jún. 3. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az urdvarlás intenzitásától függ, de amúgy eléggé elemző természet vagyok, így időt hagyok neki.
2016. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el,ha a párodnak csapnák a szelet a szebbnél szebb nők,te örülnél neki?!

Ha nem,akkor nagyon egyszerűen a megoldás az,hogy megmondod,hogy barátod van és kész!A továbbiakban nem foglalkozol velük.

Ha pedig ez tetszik neked ez a helyzet a barátod mellett,akkor nem biztos,hogy vele kellene lenned.

2016. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél bunkó, csak határozott. Attól, hogy mosolyogsz, még megértheti, hogy barátod van, akit szeretsz. Egyáltalán nem gond, ha mosolyogsz és kedves vagy. Ha valaki ebből nem érti meg és nem hagy békén, azzal pedig nem lesz nehéz bunkónak lenni.
2016. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második, nyilvánvalóan nem tetszik a helyzet, azért kértem segítséget. Mindig közlöm, hogy van barátom, de most egyből mondjam ki, amint köszön valaki? Öt-hat percnél így sem tart tovább a beszélgetés, de ezt is szeretném lecsökkenteni. Csak mint mondtam, nem akarok bunkó lenni...
2016. jún. 3. 13:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Bunkónak kell akkor lenni!Én biztos nem beszélgetnék senkivel,akivel nem akarok.

Vagy ilyen naiv vagy,aki bárkivel leáll beszélgetni!?

2016. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak így lehet kezelni, ahogy leírtad, én is így szoktam. Ha valaki odajön hozzám bármilyen indokkal, akkor nem vagyok köteles feltételezni, hogy ismerkedni akar. Alapból kedves vagyok mindenkivel, aki odajön, legyen az egy öreg néni, egy korombeli nő, vagy éppen egy férfi. Úgy viszonyulok hozzá, mintha útbaigazítást akarna kérni, vagy csak el akarna beszélgetni a buszra várakozva (vannak ilyen emberek, nem csak férfiban).

Csak akkor vagyok köteles lereagálni a közeledési/udvarlási szándékot, ha kiderül, hogy tényleg arról van szó. Olyankor én is közlöm, hogy van párom, és kész.

Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Úgy viselkedj velük, mintha öreg nénikék lennének és nem potenciális férfiak.

2016. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minősíthetsz úgy, ahogy szeretnél, de én akkor is úgy gondolom, hogy aki normális velem, azzal én is az leszek.
2016. jún. 3. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem illik rád az introvertált fogalom.

Te extrovertált személyiség vagy!Aki mindenkivel barátkozik.

2016. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normálisan is a tudtukra lehet hozni, hogy foglalt vagy, nem értem mért kellene ehhez bunkónak lenni...
2016. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Én már azon is gondolkodtam, hogy beszerzek egy jeggyűrű-szerűt, és arra irányítom ilyenkor a srác figyelmét...
2016. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!