Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tud nekem mondani valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud nekem mondani valaki egy olyan társkereső oldalt, ahol ingyen lehet üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

Amiket eddig láttam, azok mind csak fizetősek.

Szeretném, ha nem azzal húznának le, hogy fel akarnék venni egy számomra szimpatikusnak tűnő taggal a kapcsolatot. Nem szívesen áldoznék erre pénzt. Egyszerű üzenetküldésekről beszélek; semmi minősített szolgáltatással (videoküldés, extra tárhely, kiemelések stb.)

Kérem, hogy aki esetleg tud egy teljesen ingyenes oldalt, amely társkereséssel foglalkozik, írja meg az oldal elérhetőségét.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. jún. 4. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Korod? Nemed?


Parom.hu

2016. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
badoo
2016. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
randik.hu
2016. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Y-generációs közepére születve nekem ezek már nem oly egyértelműek sajnos. A megnevezett oldalakat megnézem.

Még egyszer köszönöm!

2016. jún. 4. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ingyenesek tele vannak trollokkal és önbizalomnövelő lányokkal.

Ezért éri meg a fizetős szolgáltatást választani.

2016. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!