Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljék ezt 13évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljék ezt 13évesen?

Figyelt kérdés

A héten elmentünk bulizni haverokkal egy nagyobb városba,ahol 3 disco van. Az első helynél elment a kedvünk a csajozástól,bulizástól és egy kocsmába beültünk. S tudjátok miért? Odaérünk a discohoz,s a hullarészeg max.14 éves csajt hányatják előtte a bnők. Benéztünk,jegyet sem vettünk,jöttünk el. Odabenn velem egyidős csajok alig-alig,nekem meg nem kell egy 14éves csak mert könnyű préda,többre tartom ennél magam. Bocs,de ha rájuk nézek,nem egy (fejlődő)NŐ,hanem egy szerencsétlen bal**sz jut eszembe. Ez miért jó nekik/nektek?

19/F


2010. ápr. 11. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik hogy ez az élet... majd rájönnek...
2010. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azért jó nekik mert ettől nagyobbnak, menőbbnek érzik magukat. azzal dicsekszenek egymásnak, hogy egy hétvégén hány f*sz volt a szájukban.. náluk ez a menő. ez van.
2010. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de még akkor sem, csinálok ilyeneket, szerintem ezt a baráti társaság, miatt csinálják, hogy minnél "nagyobbak" legyenek.
2010. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát mostanában egyre inkább divat ezt csinálni..bár én sem értem és azért nem minden 13,14évas csaj ilyen..én is 14éves lány vagyok és szerintem ez nagyon gáz..
2010. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy nem mindegyik ilyen. De akikre igaz a leírás,ők miért csinálják? Közülük egy sem jár ilyen fórumra,hogy válaszoljon? :)
2010. ápr. 11. 18:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen lányok mindenhol akadnak szép számmal,akárhova is mész.Minden szórakozóhelyen vannak ilyenek,teljesen mindegy,melyikről legyen szó.Viszont általánosítani nem szabad.Akár egy diszkóban is összetalálkozhatsz szimpatikus,értelmes csajjal,csak azért,mert ő diszkóba jár,még nem lesz feltétlenül egy felszínes divatmaca.Ahogy Te sem vagy egy szakadt alkoholista,csak azért,mert beültél a kocsmába.ha fiúban akad még normális gondolkodású,akkor lányból miért ne létezne ilyen?

Az meg egy dolog,hogy egyeseknek ez a jó,hogy szétisszák az agyukat hétvégén,sok huszonéves lányt is megnézhetsz,miket művelnek.Mégsem mindenki ilyen,aki diszkóba jár.

2010. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez a mai világba menőnek számít és ebben a korban sokak ezt divatnak veszik amit csinálni kell mindenkinek:SSde ezzel is csak magukat minősítik...és emberileg pár év múlva nem sok lesz belőlük


de azért akadnak még normális lányok/fiúk,akik tudják hol a határ és mérsékelt alkohol fohgyasztás mellet is jól tudják éreznni magukat

15/L

2010. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

azt hiszik ez 'menő'...szánalmas..

14/l

2010. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy ilyenkor ők a szánalmasak, meg a hülyék, abba senki nem gondol bele, hogy erről sokkal inkább a szülei tehetnek.
2010. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
15/L vagyok, énis hánytam már nyilvános helyen,.. de csakazért mert üres gyomorra ittam (nem sokat!!csak épp annyit, hogy a hangulat meglegyen)...ez csak egyszeri alkalom volt, attól még nem vagyok egy minden hétvégén bulizó hisztis rib@nc:D
2010. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!