Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13évesen lehet szerelmes valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13évesen lehet szerelmes valaki?

Figyelt kérdés
13/L vagyok. azt hiszem szerelmes vagyok, igazából nem tudom, hogya szerelem érzés mit takar. a srác akibe "szerelmes" vagyok, eleinte nagyon kedves volt velem, csak egyszer mondhattam neki valamit amióta alig szól hozzám, köszön meg mosolyog, de nem igazán beszélünk. és emiatt végtelenül elhagyottnak érzem magam. van egy másik lány is akin látszik hogy nyomul rá, de ő nem viszonozza, és én úgyérzem meg tudnám folytani a lányt ahányszor csak hozzászól. Reménytelen vagyok? vagy ez hozzá tartozik?
2010. nov. 4. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez amolyan kölyök szerelem. Csak szereted, és kész. Túl nagy elvárásaid nincsenek, udvarlás sem szükséges, stb. Egész mást vársz tőle, mint az idősebbek a komoly kapcsolatoktól.
2010. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz szerelmes mert a szerelem hormon csak 14 éves korban kezd termelődi...
2010. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen?? ezt nem tudtam, köszönöm.
2010. nov. 4. 23:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne higyj az utolsónak. Mindenkinél változó, hogy mikor indulnak be a hormonok. Én voltam szerelmes 12 évesen (most 16 vagyok), akkor még nem láttam át sok dolgot de ezt egyértelmüen éreztem. Persze viszonzatlan volt..
2010. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne hogy elhidd. Lehetsz szerelmes, és ez szerintem még igaz szerelem, mert elég varázslatos ebben a korban. Legalábbis sokkal, mint a felnőttek torz, erőltetett, gondokkal teli ragaszkodásai.
2010. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13 évesen legfeljebb azt hiheted, hogy szerelmes vagy. Aztán később ébredsz rá, hogy lófütty volt az, nem szerelem...
2010. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 skelton ***** válasza:
lófütty :O xD amúgy ha érzed, h vele akarsz lenni, kívánod a társaságát és látni akarod a mosolyát v hasonlók akkor lehetsz bármikor. ha értelmes vagy a kor nem szab határt :)
2010. nov. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
IGEN lehet az ember 13 éves korba is szerelmes...kérdezd meg tőe hogy mivel bántottad meg...és miért nem olyan a "kapcsolatotok" mint régen...SOK SIKERT;)
2010. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az csak olyan, mint a szerelem. Fejlődéstani szempontból az igazi szeretet-szerelem érzés 18 éves korban alakul ki. Addig is olyasmi, és nincs is azzal semmi gond,mert az is nagyon jó és erős, de nem az igazi szerelem. Az majd felnőtt korban. (én is voltam "szerelmes" annyi idősen, és most is az vagyok, a kettő rohadtul nem egyforma).

22/L

2010. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 évesen mondtam hogy huuuu de szerelmes vagyok.. később rájöttem hogy az semmisem volt a késsöbbiekhez képest:) de ettől függetlenül jó az ahogy van.normális :)
2010. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!