Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljék ezt 13évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljék ezt 13évesen?

Figyelt kérdés

A héten elmentünk bulizni haverokkal egy nagyobb városba,ahol 3 disco van. Az első helynél elment a kedvünk a csajozástól,bulizástól és egy kocsmába beültünk. S tudjátok miért? Odaérünk a discohoz,s a hullarészeg max.14 éves csajt hányatják előtte a bnők. Benéztünk,jegyet sem vettünk,jöttünk el. Odabenn velem egyidős csajok alig-alig,nekem meg nem kell egy 14éves csak mert könnyű préda,többre tartom ennél magam. Bocs,de ha rájuk nézek,nem egy (fejlődő)NŐ,hanem egy szerencsétlen bal**sz jut eszembe. Ez miért jó nekik/nektek?

19/F


2010. ápr. 11. 18:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
Valószínű, hogy azért csinálják ezt, mert a szüleiket minden más jobban érdekli, mint ők. Alkoholista anyu-apu ritkán veszi észre, mekkora k*rva lett a kislányából, ha meg fel is tűnik neki abszolút lesz*rja. Itt ahol én lakom is van egy rakás ilyen kis tizenéves, akik 13 éves létükre több f*szt fogtak, mint kilincset, és minden hétvégén részegen tántorognak a kocsmákban. Azért, mert ez menő, hogy hány pasit tudnak összeszedni, és azért, mert valószínű, hogy apu-anyu az ivás mellett nehezen ért rá foglalkozni a gyerekkel, hogy normális énképet alakítsanak ki benne, hogy megbecsülje önmagát, hogy legyen esze, tanuljon is, hogy ne legyen skíhülye és a bulik meg a pia mellett más értéket is ismerjen. A válasz erre szerintem kábé ennyi.
2010. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is 14/L vagyok, de szerintem ez még egy 19 vagy akár egy 40-es nőtől is nagyon durva ,h hullára isszák magukat, szerintem ez a szülők hibája is, mert, pl az én anyámék nekem nem engednék meg, h részegen mennyek haza, nekem ha mondanák akkor sem tenném meg, szerintem ez egy nőtől Undorító!!! Ez neveléstől is függ!!!
2010. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

na most én 15/f vagyok

rendszeresen iszom énis ÉS NEM AZÉRT MERT ETTŐL NAGYOBBNAK ÉRZEM MAGAM vagy menő leszek haverok között hanem pontosan azért amiért te is 19 évesen (nálam ez sosem számított menő dolognak)jah még annyit h tudom hol a határ csak annyit iszok amennyitől jól érzem magam.

viszont a fent írt viselkedés forma egyszerűen szánalmas

2010. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Természetesen nem az összes 13-14évesre gondoltam,hanem azokra,akiket ilyen helyzetben látni.

A szülőnek is van hibája benne,de...kettőn áll a vásár,az nem mentség hogy fiatalon nem tudja az ember mit csinál. Az én korosztályomból ezt senki nem csinálta,már az nagy szó volt,hogy 8.ben ittunk egy korty HP-t sulidisco előtt.


15/F:

Én hetente egy felest vagy egy-két pohárt bort iszom meg,az "isten,isten" miatt. Te is ugyanezért iszol?

2010. ápr. 11. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!