Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy elkezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy elkezdetek csevegni egy lánnyal, ami jól halad órákon keresztül, esetleg már a randizást is felvettették majd amikor újra írnátok a lánynak akkor ő már nem akaródzik vissza írni?

Figyelt kérdés

Tuti volt ezer ilyen kérdés... no mindegy is.

Fordítva is érdekelne, hogy van e ilyen vagy csak a lányok szeretik ezt megcsinálni?

Miért lehet ez, mire másodszóra írsz meggondolja magát, már nem vagy neki szimpatikus csak gyáva megmondani és inkább várja, hogy lekopj vagy csak alapból abban az egy-két órában unatkozott, élvezte, hogy valaki írogat neki, jól esett az egójának?

Egy ilyen után, mindig olyan kevésnek érzem magam, kissé átvertnek. Nem gondolnám, hogy ronda gyerek vagyok ( bár ugye itt mindenki azt ír amit akar) de azért ilyenkor eszembe jut hátha a külsőmmel lehet a baj.



2016. jún. 4. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a lány önbizalma van a béka feneke alatt,ez nem lehetséges?
2016. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nehéz elképzelni, hogy egy csinos lánynak ott legyen, persze attól még ott lehet.

De mire gondolsz pontosan, nincs önbizalma ezért csak arra kellettem, hogy azon egy kicsit javítsak vagy mivel nincs önbizalma így nem hiszi el, hogy tetszik valakinek?

2016. jún. 4. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kell pár óra beszélgetésbe sok mindent belelátni és akkor nem lesz csalódás.
2016. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem azt kérdeztem, hogy az elképzelt jövőnket miért pusztította el a lány.
2016. jún. 4. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Édeske!

Tudooom...tippet adtam, hogy ne legyen máskor ez a sírás tárgya.

Tapasztalatból írtam azt, amit.

Volt már olyan, hogy nagyon oda meg vissza voltam egy pasiért, akivel viszonylag sokat beszélgettem és egyszer csak úgy lelépett.

Azóta nem nagyon veszem komolyan a beszélünk párszor pár órát dolgot.

2016. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán kiderült valami az első beszélgetés közben ami megváltoztatta a véleményét? Csak kellemetlenebb otthagyni a csevegés közepén, mint utána.

De az is lehet, hogy egyszerűen csak más dolga van, nincs kedve beszélgetni, stb, annyira meg nem vagy fontos, hogy mindent eldobjon érted. Velem is van olyan, hogy elbeszélgetek valakivel, tök jó, de máskor meg nincs kedvem hozzá. Ne mondd, hogy veled nincs ilyen.

2016. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!