Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Mit takar nálatok ha...

LÁNYOK! Mit takar nálatok ha sunyiba elkezdetek bambulni rám? :D

Figyelt kérdés
Észrevettem már hogy pár lány elkezd bámulni, vizsgálgatni, és amikor felnézek hirtelen elkapják a fejüket. Csak nem azt hogy bejövök nekik? A boltban, az állomáson, a vonaton, az utcán... 20F

2013. okt. 31. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

"De csúnya vagy bakker".... "Az anyám szentségét, ő lépett vajon kutyaszarba?! "


Kitudja mire gondolnak ilyenkor. De valószínű, hogy egy kicsit tetszel nekik és jobban megnéznek. Előferdül ilyen velem is, hogy 1-2 csaj megnéz.

2013. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
lóg a fika az orrodból töröld már le fujj
2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy tetszem nekik kicsit.. ebből sztetek hogy lehet vmit alakítani? hogy fordíthatom ezt a javamra..
2013. okt. 31. 11:24
 4/17 anonim ***** válasza:

Ránézel,mosolyogsz,odamész hogy "Szia,észrevettem hogy nézel"....

Ennyi-.-:D

2013. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
"úr isten vannak ilyenek.." "na nem mondom jól néz ki.." "valaha bejöhetnék egy ilyen srácnak" vissza mosolyogsz és akkor már meg volt az első lépés, oda mész megkérdezed merre megy stb..
2013. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és aztán? :D megmondja hogy rosszul láttam és elbalalgok..vagy ez nem értem h miért jó ürügy. vajon mit fog szólni hozzá? 'igen jól láttad gyere ülj le beszélgessünk"?
2013. okt. 31. 11:41
 7/17 A kérdező kommentje:
ez már inkább..h hova megy meg stb :)
2013. okt. 31. 11:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos korpás a hajad.
2013. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam bámulni pasikat és néha gáz amikor észreveszik :D de az kb ilyen:

"ooo hellószia de jól nézel ki, sose lesz ilyen pasim/ milyen kis aranyos/ úristen rám nézett és mosolyog uuu mosolyog, de tuti nem rám, de nem fordulok meg, hogy van-e mögöttem valaki, mert az gáz lenne/ milyen jó a haja, a tegnapi filmben is ilyen haja volt a főszereplőnek. neki jobban állt"

ilyenkor sok mindenre gondolok, de leginkább akkor bámulom, ha bejön. ha annyira nem, akkor csak megállapítom nem tetszik és kész. amúgy tökre örülnék, ha egyszer így odajönne egy fiú :)

2013. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:) nagyon sokat segítettél. köszönöm szépen. talán akkor majd egyszer hátha így sikerül összefutnunk ;)
2013. okt. 31. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!